Would you rather switch to English version?

Precision

Amortyzatory skrętu stabilizują kierownice i zmniejszają drętwienie przedramion. Amortyzatory do jazdy precyzyjnej umożliwiają regulację kierownicy osobno do jazdy prostej i zakrętów. Są pomocne, zwłaszcza w jeździe terenowej, podczas której napotykasz różne rodzaje terenu. Amortyzatory pochłaniają wstrząsy podczas jazdy po nierównościach. Precyzyjne stabilizatory są najlepsze w branży.

Precision
Stabilizatory/ amortyzatory skrętu do pojazdów ATV

Stabilizatory/ amortyzatory skrętu do pojazdów ATV

Wysokiej jakości amortyzator skrętu jest najlepszym sposobem na znaczącą poprawę czasu pokonywania okrążeń. Elementy narażone na uderzenia, które wcześniej wykorzystywano z ostrożnością mogą być teraz używane bez obawy. Każdy znakomity kierowca pojazdu ATV korzysta ze stabilizatora skrętu i prawie każdy wybiera amortyzator skrętu do jazdy precyzyjnej. Niezależnie od tego, czy bierzesz udział w wyścigu, czy pokonujesz twarde nawierzchnie, amortyzator skrętu znacząco poprawi stabilność Twojego quada, redukując tym samym zmęczenie dłoni i zapewniając Ci bezpieczeństwo oraz przyjemną jazdę. Opatentowane amortyzatory skrętu do jazdy precyzyjnej są jedynymi stabilizatorami, które można wyregulować osobno do jazdy prostej i do zakrętów. Zamontowano je nisko i bezpiecznie schowano w Twojej maszynie pod odpowiednim kątem. Możesz użyć fabrycznego modelu drążka kierowniczego lub modelu z rynku części zapasowych. Montaż amortyzatora skrętu do jazdy precyzyjnej nie zmieni wysokości Twojej kierownicy ani jej pozycji.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Szeroka sieć autoryzowanych punktów oferujących produkty Precision w Polsce.

Aby znaleźć dealera/sprzedawcę czy centrum serwisowe blisko swojego miejsca zamieszkania kliknij na mapę poniżej. Jeśli szukasz informacji na temat danego produktu, jego dostępności skontaktuj się z wybranym sprzedawcą telefonicznie lub przez email.

ac-usa.pl tgb-polska.pl access-motor.pl linhai.pl tjdcanada.pl aspshop.pl