Would you rather switch to English version?

Symtec - Heat Demon

Nie pozwól, aby niska temperatura zepsuła Twoją jazdę! Podgrzewane manetki do motocykli i pojazdów ATV Heat Demon, podgrzewane siedzenia, kamizelki, ogrzewacze stóp i inne akcesoria sprawią, że jazda w niskich temperaturach będzie przyjemna. Jeśli grube rękawiczki, zimowa kurtka i trzy pary skarpetek nie wystarczają, oto nadchodzą podgrzewane akcesoria amerykańskiej firmy Symtec Inc., które umilą Twoją podróż.

Symtec - Heat Demon
 Podgrzewane manetki

Podgrzewane manetki

Podgrzewane manetki do pojazdów ATV Heat Demon to najbardziej zaawansowane manetki w branży. Charakteryzują się najłatwiejszym montażem i najlepszym przekazywaniem ciepła przy najniższym poborze mocy na rynku. Zostały stworzone z myślą o ogrzewaniu dłoni i kciuków podczas jazdy w niskich temperaturach dzięki łatwemu montażowi i zestawowi ogrzewcza kciuka, który nie wymaga kleju. Dzięki innowacyjnej konstrukcji podgrzewanych manetek firmy Symtec możesz kontrolować ilość ciepła, której potrzebujesz za pomocą jednostki sterującej i diody LED, której intensywność można regulować odpowiednio do jazdy w dzień lub w nocy.

Podgrzewane manetki Harley Davidson nadają niepowtarzalny wygląd, najlepszy styl i zapewniają maksymalny komfort jazdy.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Podgrzewane siedzenia

Podgrzewane siedzenia

Cieplejsza jazda zaczyna się na samym dole. Gdy temperatura spada, przedłuż swoją jazdę dzięki wygodzie i ciepłu, które zapewniają podgrzewane siedzenia Heat Demon, które można łatwo zamontować i ciesz się zimowym sezonem. Dowolna jazda, dowolne siedzenie, dowolny styl – podgrzewane siedzenia Heat Demon oferują niepowtarzalną wygodę. Podgrzewane siedzenia z innowacyjnego, uniwersalnego włókna węglowego można łatwo zamontować w pojazdach ATV, UTV, skuterach śnieżnych i motocyklach.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Podgrzewana kierownica do pojazdów typu Side by Side

Podgrzewana kierownica do pojazdów typu Side by Side

Heat Demon jest pierwszym producentem na rynku pojazdów UTV, który wprowadził rewolucyjne, podgrzewane kierownice do pojazdów Side by Side. Firma Heat Demon połączyła kierownicę o najwyższych specyfikacjach ze sprawdzoną technologią podgrzewania. Dzięki opatentowanemu obrotowemu narzędziu mocy (RPD) podgrzewana kierownica Heat Demon zużywa bardzo mało energii i zapewnia nowy poziom komfortu użytkownikom pojazdów UTV, którzy wykorzystują swoje maszyny do pracy lub zabawy w niskich temperaturach.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Kontrolery

Kontrolery

Zestawy Heat Demon z kontrolerami sterują podgrzewanymi manetkami i ogrzewaczem kciuka. Dzięki kontrolerowi strefy w quadzie możesz sterować podgrzewanymi manetkami oraz ogrzewaczem kciuka, jak również maksymalnie dwoma dodatkowymi podgrzewanymi akcesoriami, takimi jak podgrzewane siedzenie lub ogrzewacze obuwia.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Ogrzewane obuwie i odzież

Ogrzewane obuwie i odzież

W podgrzewanych kamizelkach i obuwiu Heat Demon wykorzystano zaawansowane materiały z ogrzewanymi elementami z włókien węglowych, aby zapewnić komfort i ciepło podczas jazdy. Stworzone dla komfortu, stylu i wytrzymałości dzięki podgrzewanym elementom z zaawansowanego włókna węglowego, sprawiają, że jazda na szlakach w śniegu jest o wiele bardziej komfortowa i przyjemniejsza. Wodoodporna konstrukcja z zespołem obwodów elektrycznych z mikroprocesorem dla precyzyjnego sterowania temperaturą – produkty Heat Demon NIGDY nie wykorzystują rezystorów ani potencjometrów oporowych. Idealne dla myśliwych, rolników, do aktywności zimowych i każdej przejażdżki pojazdem ATV/UTV, motocyklem i skuterem śnieżnym w sezonie zimowym.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

 

Firma Symtec Inc. jest największym na świecie producentem akcesoriów grzewczych, manetek i kontrolerów, podgrzewanych siedzeń i odzieży do pojazdów ATV, motocykli i skuterów śnieżnych. Akcesoria Heat Demon to wysokiej jakości produkty dopracowane w najmniejszym szczególe.

Firma Symtec Inc. z siedzibą w Minneapolis w stanie Minnesota rozpoczęła najpierw tworzenie produktów grzewczych do sportów motorowych, produkując ogrzewacz kciuka w 1989 roku, który miał rozwiązać problem „zimnego kciuka” w czasie jazdy skuterem śnieżnym. Wkrótce firma zrewolucjonizowała jazdę całoroczną dzięki kompletnej linii grzewczych akcesoriów do pojazdów ATV, UTV, skuterów śnieżnych, motocykli i innych maszyn pod nazwą Heat Demon, wprowadzając wiele autorskich pomysłów.

Szeroka sieć autoryzowanych punktów oferujących produkty SYMTEC Heat Demon w Polsce.

Aby znaleźć dealera/sprzedawcę czy centrum serwisowe blisko swojego miejsca zamieszkania kliknij na mapę poniżej. Jeśli szukasz informacji na temat danego produktu, jego dostępności skontaktuj się z wybranym sprzedawcą telefonicznie lub przez email.

ac-usa.pl tgb-polska.pl access-motor.pl linhai.pl tjdcanada.pl aspshop.pl