Would you rather switch to English version?

Sikkia

SIKKIA INDUSTRIAL jest wiodącym producentem wysokiej jakości akcesoriów do rekreacyjnych pojazdów ATV. Sikkia oferuje szeroką gamę akcesoriów do pojazdów ATV i sportów motorowych, takich jak kufry do przechowywania, miękkie torby, elektryczne wyciągarki, rampy załadowcze, felgi aluminiowe, boczne kufry do motocykli z aluminium, górne kufry, zbiorniki paliwa, opony, pokrywy, dmuchawy do odśnieżania i wiele więcej. Obecnie firma Sikkia oferuje najbardziej kompleksową linię dodatków do pojazdów rekreacyjnych na rynku. Gdy kupujesz produkty firmy SIKKIA, wiesz, że otrzymujesz najlepszy produkt, ponieważ stoimy za każdym artykułem, który produkujemy.

Sikkia
Kufry ATV

Kufry ATV

Kufry Sikkia ATV są wykonane z mocnego i odpornego na uderzenia polietylenu. Duża powierzchnia przechowywania oraz łatwość montażu pozwala na ich użycie w większości modalch quadów. Są wodoodporne, posaiadają zamknięcia, niektóre modele kufrów Sikkia są także wyposażone w oparcia oraz siedziska zwiększając tym samym komfort jazdy współpasażera.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Szeroka sieć autoryzowanych punktów oferujących produkty SIKKIA w Polsce.

Aby znaleźć dealera/sprzedawcę czy centrum serwisowe blisko swojego miejsca zamieszkania kliknij na mapę poniżej. Jeśli szukasz informacji na temat danego produktu, jego dostępności skontaktuj się z wybranym sprzedawcą telefonicznie lub przez email.

ac-usa.pl tgb-polska.pl access-motor.pl linhai.pl tjdcanada.pl aspshop.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich użycie.     OK   Więcej informacji.