Would you rather switch to English version?

Houser Racing

Houser Racing
Aluminiowe podłogi amortyzujące – Nerf Bary do pojazdów ATV

Aluminiowe podłogi amortyzujące – Nerf Bary do pojazdów ATV

Aluminiowe podłogi amortyzujące – Nerf Bary firmy Houser Racing do pojazdów ATV z opatentowanym podnóżkiem to jedyny podnóżek z zawieszeniem w branży. Gumowa kula z funkcją progresywnej amortyzacji wstrząsów w wypukłym podnóżku spręża się podczas uderzeń, pochłaniając wibracje i zabezpieczając nogi oraz ciało kierowcy przed dodatkowym zmęczeniem podczas jazdy. Umożliwia to bardziej agresywną i dłuższą jazdę. Wypukły kształt podnóżka Houser Racing optymalizuje chwyt buta bez efektu strzępienia go na kawałki.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Wyścigowe wahacze

Wyścigowe wahacze

Firma House Racing produkuje wahacze do układów zawieszenia o standardowym i dużym skoku. Standardowe wahacze są odpowiednie dla kierowców, u których w pojeździe ATV występują wstrząsy fabryczne, natomiast długie wahacze są odpowiednie dla tych, u których występują wstrząsy różniące się od tych w modelu fabrycznym z większym skokiem. Oprócz większych możliwości tłumienia uderzeń wahacze o długim skoku umożliwiają również łatwiejsze pokonywanie zakrętów. Wahacze Houser Racing wyposażono w innowacyjną, opatentowaną technologię Slicast oraz system Tric Trac, który umożliwia automatyczną regulację rolki podczas jazdy w celu wykorzystania największej wydajności podwozia w szerokiej gamie warunków jazdy. Wahacze firmy Houser Racing są dostępne w 2 rozmiarach: w wąskiej wersji Cross Country i w wersji szerokiej, przeznaczonej do torów motocrossowych. Wahacze wyposażono w łożyska igiełkowe z utwardzonymi i polerowanymi rękawami i wykonano je ze stali chromowo-molibdenowej 4130 dla uzyskania maksymalnej mocy i wytrzymałości. Wahacze są dostępne w wersji pomalowanej proszkowo w dwóch etapach i w wersji z bezbarwną powłoką. Wyposażono je również w funkcję regulacji rolki SLICAST®

SLICAST® – jedyny regulator rolki na rynku, który można regulować niezależnie od ustawienia kąta pochylenia koła. Łatwa wymiana regulatora w 11 ustawieniach, każde zmieniające ustawienie rolki o 0,5 stopnia Obrócenie górnego przegubu kulowego w tył pojazdu ATV sprawia, że kierowanie pojazdem ATV jest łatwiejsze w linii prostej, natomiast obrócenie górnego przegubu kulowego w przód ułatwia pojazdowi ATV pokonywanie zakrętów.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Wyścigowe drążki antywibracyjne

Wyścigowe drążki antywibracyjne

Wyścigowe drążki antywibracyjne firmy Houser Racing można używać z antywibracyjnymi zaciskami w celu zmniejszenia zmęczenia kierowcy. Regulowana dolna część drążka redukuje odbicie kierownicy i zmniejsza promień skrętu. Drążki kierownicze fiirmy Houser wykonano ze stali chromowo-molibdenowej 4130 spawanej metodą TIG, aby wytrzymały najbardziej ekstremalne warunki wyścigowe.  Drążki wyścigowe firmy Houser są poparte ponad 10 latami rozwoju i testów, czego wynikiem są jedne z najbardziej wytrzymałych drążków kierowniczych do pojazdów ATV dostępnych na rynku. Malowanie proszkowe, nadające piękne, trwałe wykończenie. Wymagany jest zacisk kierownicy sprzedawany oddzielnie.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Aluminiowe zaciski antywibracyjne do kierownic

Aluminiowe zaciski antywibracyjne do kierownic

Zaciski antywibracyjne firmy Houser Racing opracowano na podstawie badań przeprowadzonych na torach, aby zapewnić doskonałą ochronę przed wibracjami. Stworzone do użytku z drążkami antywibracyjnymi firmy Houser Racing, zaciski kierownicy wyposażono w gumowe łożyska w celu pochłaniania wibracji pomiędzy wspornikiem kierownicy i drążkiem. Zaciski zwiększają moc i nadają styl pojazdom ATV dzięki wykonaniu z kawałka aluminium obrobionego całkowicie maszynowo, co nieznacznie je unosi, zwiększając poziom kontroli.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Historia firmy HOUSER Racing

Firmę Houser Racing założył w 1998 roku John Houser i jego syn Jeff. Gdy Jeff zaczął brać udział w wyścigach pojazdów ATV wraz ze swoim ojcem nieustannie ulepszali swoje wyścigowe maszyny. John Houser, certyfikowany inżynier mechaniki, szybko zrozumiał, że jeśli chcą zwiększyć wydajność swoich pojazdów ATV mocny silnik nie wystarczy i będą wymagane modernizacje podwozia. Gdy rozpoczęli poszukiwania wysokowydajnych części podwozia napotkali na swojej drodze wiele trudności. Czas dostaw był bardzo długi, a gdy już otrzymali zamówione części często nie pasowały ze względu na wykonanie niskiej jakości. A jeśli już pasowały zazwyczaj nie działały prawidłowo z powodu złej konstrukcji. John i Jeff Houser rozpoczęli więc tworzenie własnych wahaczy, które znacznie lepiej sprawdzały się w porównaniu z wahaczami konkurencji – były tak dobre, że wkrótce coraz więcej kierowców kupowało wahacze, które produkował Houser oraz inne innowacyjne produkty z jego nieustannie powiększającej się oferty.

Firma Houser Racing wyposażona w najnowocześniejsze technologie, takie jak tokarki, polerki, systemy do malowania proszkowego, zautomatyzowane spawarki i spawarki do spawania metodą TIG jest obecnie liderem w branży pojazdów wyścigowych ATV – szanowaną firmą, będącą głównym producentem na rynku zamienników i dodatkowych akcesoriów do pojazdów ATV, który dostarcza części najwyższej jakości Klientom na całym świecie.

Szeroka sieć autoryzowanych punktów oferujących produkty Houser Racing w Polsce.

Aby znaleźć dealera/sprzedawcę czy centrum serwisowe blisko swojego miejsca zamieszkania kliknij na mapę poniżej. Jeśli szukasz informacji na temat danego produktu, jego dostępności skontaktuj się z wybranym sprzedawcą telefonicznie lub przez email.

ac-usa.pl tgb-polska.pl access-motor.pl linhai.pl tjdcanada.pl aspshop.pl