Would you rather switch to English version?

Frixion Brake Pads

Frixion Brake Pads
Klocki hamulcowe do pojazdów ATV/UTV

Klocki hamulcowe do pojazdów ATV/UTV

Wybierz spośród szerokiej gamy klocków hamulcowych z okładziną spiekową do pojazdów terenowych, ATV i UTV. Wysokowydajne klocki hamulcowe Frixion charakteryzują się wysoką jakością i niezawodną mocą hamowania. Odpowiednie do wszystkich rodzajów pojazdów ATV/UTV, do warunków ekstremalnych lub użytku na torach wyścigowych. Klocki hamulcowe z okładziną spiekową gwarantują lepsze hamowanie, mają dłuższy okres eksploatacji i sprawdzają się w szerszej gamie warunków terenowych w porównaniu z klockami hamulcowymi z okładziną organiczną. Zmniejszone zużycie, doskonałe właściwości termiczne i mechaniczne, lepsza przyczepność i wysoka skuteczność podczas jazdy na suchych, błotnistych, piaszczystych i mokrych nawierzchniach.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Klocki hamulcowe MX

Klocki hamulcowe MX

Wysokowydajne klocki hamulcowe Frixion z okładziną spiekową do pojazdów MX i pojazdów terenowych charakteryzują się wysoką jakością i niezawodną mocą hamowania. Odpowiednie do użytku uniwersalnego, ekstremalnych warunków i wyścigów – klocki hamulcowe z okładziną spiekową firmy Frixion mają dłuższy okres eksploatacji, znacznie lepszą siłę hamowania, zmniejszone zużycie, doskonałe właściwości termiczne i mechaniczne, znakomity współczynnik przyczepności i wysoką skuteczność podczas jazdy na suchych, błotnistych, piaszczystych i mokrych nawierzchniach w porównaniu z klockami z okładziną organiczną.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Nowa generacja wysokowydajnych klocków hamulcowych do jazdy terenowej wyprodukowanych w Europie. Firma Frixion całkowicie przerobiła swoją ofertę modeli klocków hamulcowych, aby zapewnić Ci najlepszą siłę hamowania na każdym rodzaju terenu. Oferujemy wysokiej jakości klocki hamulcowe firmy Frixion do szerokiej gamy zastosowań o najkorzystniejszym stosunku ceny do jakości. 

Szeroka sieć autoryzowanych punktów oferujących produkty Frixion w Polsce.

Aby znaleźć dealera/sprzedawcę czy centrum serwisowe blisko swojego miejsca zamieszkania kliknij na mapę poniżej. Jeśli szukasz informacji na temat danego produktu, jego dostępności skontaktuj się z wybranym sprzedawcą telefonicznie lub przez email.

ac-usa.pl tgb-polska.pl access-motor.pl linhai.pl tjdcanada.pl aspshop.pl