Would you rather switch to English version?

DAX

Wysokiej jakości odzież wyścigową firmy DAX cechuje najnowocześniejszy design, doskonałe właściwości ochronne i wysoki komfort noszenia. Odzież firmy DAX wykonana z wysokiej jakości odpornych na przetarcia przewiewnych materiałów  i wyposażona w ochraniacze we wszystkich miejscach narażonych na uderzenia ochroni Cię podczas wypadku, zapewniając tym samym wysoki komfort jazdy. Odzież firmy DAX jest bardzo wygodna, a wysoki poziom bezpieczeństwa zapewniają ochraniacze z certyfikatem CE i wytrzymałe, odporne na przetarcia materiały z wieloma szwami we wszystkich narażonych na uderzenia miejscach. Dzięki zdejmowanej podpince odzież można nosić w czasie jazdy w niskich temperaturach i deszczu; optymalne chłodzenie podczas ciepłych, letnich dni zapewniają nowoczesne, przewiewne materiały z siatkowymi panelami  z zamykanymi na zamki otworami wentylacyjnymi; wodoodporne membrany z przewiewnego materiału chronią przed deszczem. Kolekcja ubrań do jazdy firmy DAX, w której znajdziesz rękawiczki motocyklowe, ochraniacze ciała, spodnie motocyklowe lub kurtki męskie i damskie jest dostępna w sprzedaży.

DAX
Kurtki tekstylne

Kurtki tekstylne

Kurtki tekstylne na motocykl firmy DAX są przeznaczone nie tylko do jazdy ulicznej, ale dzięki dużej przewiewności również do jazdy terenowej, pojazdów ATV i Enduro. Kurtki firmy DAX wykonano z nowoczesnych, przewiewnych materiałów odpornych na przetarcia i wodę; wysoki poziom ochrony zapewnia zestaw zdejmowanych ochraniaczy z certyfikatem CE poziomu 1 i 2. Dzięki nowoczesnym, przewiewnym materiałom, rozciągliwym panelom umiejscowionym w najważniejszych miejscach, zapinanym otworom, wodoodpornym i przewiewnym membranom oraz zdejmowanym podpinkom kurtki firmy DAX można nosić w każdej pogodzie. Istnieje również możliwość połączenia ich zamkiem ze spodniami, a bezpieczeństwo podczas nocnej jazdy zapewniają odblaskowe paski z przodu i z tyłu.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Spodnie tekstylne

Spodnie tekstylne

Spodnie tekstylne firmy DAX są przeznaczone do jazdy ulicznej, ale dzięki wykonaniu z przewiewnych materiałów mogą być również używane podczas jazdy terenowej, pojazdów ATV i Enduro. Spodnie firmy DAX wykonano z nowoczesnych i wytrzymałych materiałów odpornych na przetarcie i wodę; wysoki poziom bezpieczeństwa zapewniają zdejmowane ochraniacze na biodrach i kolanach z certyfikatem CE poziomu 1 i 2. Nowoczesne, przewiewne materiały, rozciągliwe panele w ważnych miejscach, zapinane na zamek otwory wentylacyjne, wodoodporne i przewiewne membrany oraz zdejmowane wewnętrzne podpinki sprawiają, że spodnie DAX można nosić w każdej pogodzie. Można je również łączyć z kurtkami DAX za pomocą zamka, a bezpieczeństwo podczas nocnej jazdy zapewniają odblaskowe paski z przodu i z tyłu.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Rękawiczki motocyklowe

Rękawiczki motocyklowe

Rękawiczki DAX to rękawiczki wysokiej jakości, które zapewniają maksymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa. Wykonano je z wysokiej jakości naturalnej skóry wierzchowej i przewiewnych, nowoczesnych materiałów, dzięki którym można je nosić przez cały rok podczas jazdy ulicznej i terenowej. Ergonomiczne dopasowanie i wysokiej jakości materiały zapewniają wysoki poziom komfortu, a odpowiednio ukształtowane ochraniacze knykci i palców zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony. Ochraniacze z wentylacją palców z panelami z perforowanej skóry i przewiewnymi panelami siatkowymi pomiędzy palcami zapewniają skuteczną wentylację w ciepłe, letnie dni.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Zbroje

Zbroje

Odpowiednia ochrona podczas jazdy daje Ci poczucie bezpieczeństwa i umożliwia przyjemną i bezpieczną jazdę terenową. Ochraniacze klatki piersiowej DAX do jazdy motocrossowej, motocykli terenowych i pojazdów ATV, kurtki typu zbroja oraz pasy nerkowe to najlepsza ochrona górnej części ciała — niezależnie od tego, czy bierzesz udział w wyścigach MX, Enduro, ATV, Downhill, BMX, jeździsz na desce snowboardowej lub uprawiasz inne sporty ekstremalne. Bardzo wytrzymałe kurtki typu zbroja firmy DAX zapewniają maksymalną ochronę dzięki ochraniaczom klatki piersiowej, ramion, łokci i pleców, którym przyznano certyfikat CE; ochraniacz pleców można odpiąć i używać osobno do jazdy ulicznej lub w narciarstwie.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Szeroka sieć autoryzowanych punktów oferujących produkty DAX w Polsce.

Aby znaleźć dealera/sprzedawcę czy centrum serwisowe blisko swojego miejsca zamieszkania kliknij na mapę poniżej. Jeśli szukasz informacji na temat danego produktu, jego dostępności skontaktuj się z wybranym sprzedawcą telefonicznie lub przez email.

ac-usa.pl tgb-polska.pl access-motor.pl linhai.pl tjdcanada.pl aspshop.pl