Would you rather switch to English version?

CKX

CKX to założona w 1991 roku kanadyjska firma produkująca odzież, akceosoria oraz kaski (na skutery śnieżne, quady oraz motocyklowe). Oferuje niezwykle funkcjonalne oraz niezawodne produkty.

CKX
Prawdziwy wielosezonowy kask

Prawdziwy wielosezonowy kask

Kask CKX Titan to jedyny, w pełni konfigurowalny kask off-road na rynku. Możemy go swobodnie dostosować do stylu jazdy oraz do poziomu aktywności i warunków pogodowych. Dodając elementy izolacyjne i wymieniając gogle (w zestawie), można skonfigurować kask na ekstremalne warunki zimowe. Chcesz porozmawiać ze znajomymi lub zatrzymać się i napić? Teraz nie musisz już zdejmować kasku, dzięki unikalnej uchylnej szczęce. Kask zapewnia również wyjątkowo szerokie pole widzenia dzięki goglom 210 °. Kształt gogli w pełni pasuje do otworu kasku, zapewniając szczelną ochronę przed kurzem, zimnem i śniegiem.

 

2 pary gogli W ZESTAWIE

2 pary gogli W ZESTAWIE

Rewolucyjną cechą kasków CKX jest innowacyjne dopasowanie gogli do kasku. Gogle CKX na pierwszy rzut oka wyglądają jak standardowe gogle mx, ale tak naprawdę zostały specjalnie zaprojektowane do kasku CKX, aby dokładnie przylegały, zapewniały idealną widoczność oraz przede wszystkim szczelność. Dzięki temu kaski Titan chronią przed zimnem, wiatrem oraz śniegiem o wiele lepiej niż kaski full-face, co najważniejsze bez parowania gogli, a dostarczając oddychalność na poziomie kasków MX.

Kask CKX Titan został wyposażony w dwie pary gogli. Gogle letnie posiadają duże otwory, które są przeznaczone do normalnej jazdy i jazdy w większym zapyleniu, ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś użył swoich standardowych gogli MX, tak aby wentylacja była jeszcze większa. Zimowa wersja gogli jest całkowicie szczelna (z wyjątkiem niezbędnych otworów hamujących parowanie) i dokładnie wypełnia otwór kasku. W rezultacie kask Titan zapewnia wyjątkową ochronę przed wiatrem oraz zimnem. Dodatkowo do kasku można dokupić podgrzewane elektryczne gogle. Kolejną niespotykaną cechą, którą użytkownicy szczególnie doceniają jest szerokie pole widzenie bo aż 210° - jedno z najszerszych jak dotąd pól widzenia.

 

Opcja letnia i zimowa

Opcja letnia i zimowa

Kask CKX Titan może być skonfigurowany odpowiednio do użytku w lecie lub zimie. Opcja letnia oprócz standardowej ochrony zapewnia cyrkulację powietrza, dzięki wentylowanym goglom CKX lub goglom MX. Podczas zimowych dni do kasku można zamontować neoprenowy deflektor na nos, osłonę podbródka oraz osłonę szyi. Dodatkowo posiada kołnierz ochraniający całą twarz, który osłania przed wpadającym zimnym powietrzem oraz śniegiem. To idealny całoroczny kask, który można skonfigurować odpowiednio do temperatury panującej na zewnątrz.

Historia CKX

Od ponad 30 CKX pomaga jeźdźcom w poszukiwaniu przygód, jednocześnie zapewniając im bezpieczeństwo. Firma została założona w Quebec, w 1991 roku, CKX projektuje i produkuje szeroką gamę kasków oraz odzieży na skutery śniezne / off-road, które są charakteryzują się przede wszystkim wygodą oraz funkcjonalnością

1991
• Narodziny marki CKX, produkcja pierwszych kasków na skutery śnieżne.

1992
• Dodanie do oferty butów oraz rękawiczek.

1995
• Rozpoczęscie produkcji kasków motocyklowych.

2005
• Narodziny bardzo popularnego kasku modułowego Tranz na skuter śnieżny.

2007
• Wprowadzneie do oferty bielizny funkcyjnej.

2011
• 20-lecie marki CKX.

2012
• Uruchomienie systemu kategoryzacji CP4.

2013
• Uruchomienie strony internetowej ckxgear.com

2019
• Rozpoczęcie współpracy z dystrybutorami produktów CKX w Polsce, Czechach oraz Słowacji, firmą ASP Group Distributing.

Szeroka sieć autoryzowanych punktów oferujących produkty CKX w Polsce.

Aby znaleźć dealera/sprzedawcę czy centrum serwisowe blisko swojego miejsca zamieszkania kliknij na mapę poniżej. Jeśli szukasz informacji na temat danego produktu, jego dostępności skontaktuj się z wybranym sprzedawcą telefonicznie lub przez email.

ac-usa.pl tgb-polska.pl access-motor.pl linhai.pl tjdcanada.pl aspshop.pl