Would you rather switch to English version?

Fasst

Sprzedaż i dystrybucja opatentowanych kierownic antywibracyjnych FLEXX

Wyścigowe / motocrossowe kierownice do pojazdów ATV firmy Flexx z wyjątkowym, opatentowanym systemem Flexx zapewniają najbardziej komfortową jazdę i eliminują drgania przenoszone na ręce, ramiona i łokcie podczas jazdy. Żaden system kierowniczy na rynku nie zapewnia tego samego poziomu komfortu i bezpieczeństwa co kierownice firmy Flexx.  Sztywność układu kierowniczego Flexx można regulować za pomocą wymiennych elastomerów. Kierownice Flexx zwiększają poziom kontroli, zmniejszają niebezpieczne zmęczenie rąk i umożliwiają kierowcy dłuższą jazdę z większą prędkością i wyższym poziomem kontroli.

Co kryje się za systemem kierowniczym Flexx?

Pierwszą funkcją kierownic Flexx była amortyzacja mocnych uderzeń po lądowaniu na twarde nawierzchnie lub skokach w duże dziury. Podczas normalnej jazdy kierownice znacznie zmniejszają wibracje i drgania przenoszone na ręce, ramiona i łokcie, zapewniając kontrolowany, stały i naturalny ruch ramion, który jest wspomagany przez zawieszenie.  Wysokość kierownicy można ustawić za pomocą podkładek dystansowych, stwarzając idealne wygięcie i zapewniając kontrolę jazdy zgodnie z określonymi preferencjami kierowcy. Wymienne elastomery umożliwiają ustawienie kierownicy zgodnie z wymaganiami użytkownika.

Zalety systemu kierowniczego Flexx

Znacznie zmniejsza drgania za sprawą połączenia aluminium (materiał kierownicy) i gumy (elastyczny elastomer). Amortyzacja wstrząsów zmniejsza siłę uderzeń przenoszonych na kierowcę, redukując drętwienie ramion i zmęczenie. Ustawiając kierownicę w tym samym poziomie co przednie zawieszenie system kierowniczy Flexx eliminujełągodzi wyboje, dziury i twarde lądowania bez uszczerbku na precyzyjnej kontroli i kierowaniu. Układ kierowniczy Flexx wykonano z aluminium z serii 7000 w najnowszej technologii obróbki maszynowej CNC. Parametry są często sprawdzane, aby zagwarantować, że każdą część układu kierowniczego Flexx wykonano z największą dokładnością.

 

Fasst
Kierownice Fasst Flexx

Kierownice Fasst Flexx

Nie ma drugiej takiej kierownicy na rynku, która zapewni Ci wydajność i komfort co opatentowane kierownice Fasst Flexx. System kierowniczy Fast Flexx zapewnia najbardziej komfortową jazdę, znacznie zmniejsza wibracje i redukuje ból stawów, drętwienie ramion i zmęczenie dłoni, co jest nie tylko nieprzyjemne i bolesne, ale również niebezpieczne dla początkujących oraz profesjonalnych kierowców. Ustawienie kierownicy w tym samym poziomie co przednie zawieszenie zapewnia naturalny ruch ramion wspomagany przez zawieszenie. Kierowca może również regulować sztywność kierownicy Fasst Flexx, zmieniając elastomery oraz wysokość kierownicy, ustawiając podkładki regulacyjne na odpowiednim poziomie.

Kierownice Flexx są niezwykle popularne nie tylko wśród amatorów i profesjonalnych kierowców wyścigowych, ale również wśród kierowców, którzy cierpią na zapalenie stawów oraz tych, którzy przeszli lub potrzebują operacji stawów, dłoni, nadgarstków, łokci lub ramion. Komfort jazdy jest znacznie większy, szczególnie na ciężkich torach lub podczas długich, kilkudniowych tras.

Nasza oferta kierownic FASST obejmuje również uchwyty antywibracyjne dla kierowców pojazdów Side-by-Side, które zmniejszają zmęczenie i ból wywołany uderzeniami oraz wibracjami przenoszonymi na dłonie, nadgarstki i łokcie.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Akcesoria FLEXX

Akcesoria FLEXX

Nasza oferta akcesoriów Fasst obejmuje zapasowe elastomery służące do regulacji sztywności kierownic, wyściółki drążków w wielu kolorach, zestawy do konserwacji i napraw, aluminiowe wsporniki montażowe kierownicy i wiele więcej.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Firma Fasst
Dla pracowników firmy Fasst jazda terenowa i wyścigi to cały świat, dlatego widzą postęp, który nastąpił w tej branży i wiedzą jak nieustannie iść do przodu. Filozofia firmy Fasst opiera się na dodatkowych korzyściach wynikających z produktów oraz w tworzeniu nowych, innowacyjnych artykułów, które przewyższają konkurencję. Wszystkie produkty FASST wyprodukowano w Stanach Zjednoczonych od początku do końca. Każda część kierownicy Flexx musi przejść surowe kontrole w trakcie procesu produkcji, a jakość naszych produktów wynika z zaawansowanej technologii CNC i precyzyjnego ręcznego montażu przez wysoko wykwalifikowany zespół produkcyjny.

Strona producenta: www.fasstco.com

Szeroka sieć autoryzowanych punktów oferujących produkty Fasst w Polsce.

Aby znaleźć dealera/sprzedawcę czy centrum serwisowe blisko swojego miejsca zamieszkania kliknij na mapę poniżej. Jeśli szukasz informacji na temat danego produktu, jego dostępności skontaktuj się z wybranym sprzedawcą telefonicznie lub przez email.

ac-usa.pl tgb-polska.pl access-motor.pl linhai.pl tjdcanada.pl aspshop.pl