Would you rather switch to English version?

Shark Professional Accessories

Zmień swój pojazd ATV, UTV czy Side-by-side w świetnie wyposażoną, użytkową maszynę do wydajnej i wygodnej pracy z produktami Shark Professional Accessories! Nowoczesne rozwiązania pozwalają na komfortowe, codzienne użytkowanie. Mocne materiały, wytrzymałe konstrukcje, restrykcyjne wymogi dotyczące jakości produktów oraz testy sprawiają, że produkty Shark zachowują długą żywotność i są niezawodne. Najbardziej popularne akcesoria Shark Professional Accessories to pługi, świata LED, najazdy aluminiowe, ładowarki do akumulatorów i w końcu bardzo wytrzymałe i lekkie płyty podwozia.

Shark Professional Accessories
Uniwersalne pługi ATV/UTV

Uniwersalne pługi ATV/UTV

Mocny i wytrzymały pług Shark Proffesional Accessories ATV/UTV, wykonany z polietylenu pozwala na pracę z ciężkimi ładunkami bez zbędnego wysiłku. Innowacyjna konstrukcja pługów Sharkto konkurencja dla pługów stalowych. Polietylenowy lemiesz jest lżejszy, bardziej cichy oraz bezpieczny dla powierzchni drogowych - co ważne, nigdy nie zardzewieje! Nie powoduje tak dużego obciążenia dla pojazdu jak pługi stalowe ponieważ lekko się wygina w każdej temperaturze otoczenia, dzięki czemu nie obciąża ramy pojazdu. Dostępne szerokości pługów to 132 / 152 cm, występują w kilku kolorach.

Dostępne szerokości: 132 cm, 152 cm

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Aluminiowe płyty podwozia

Aluminiowe płyty podwozia

Aluminiowy zestaw płyt podwozia Shark Professional Accessories to najlepsze rozwiązanie, aby w pełni ochronić podwozie quada przed uszkodzeniami mechanicznymi. Płyty wykonane są z lekkiego i wytrzymałego aluminium o grubości 4 mm, dzięki czemu ochaniają pojazd przed kamieniami i wystającymi głazami. Płyty posiadają wygodne nacięcia, tak aby bez demontażu można było przeprowadzić serwis pojazdu.

Dostępne do modeli: ACCESS MAX 700/750/650, TGB Blade 550i/550i LT/1000i LT, CF MOTO X8, Can-Am 500/500L, Can-Am Maverick X-DS, Polaris RZR Turbo, Polaris Sportsman 850 XP.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Kufry i torby ATV

Kufry i torby ATV

Wodoodporne torby tekstylne oraz kufry Shark Professional Accessories zapewniają wygodne miejsce do przechowywania akcesoriów podczas jazdy i chronią je przed uszkodzeniem i wilgocią. Uszczelnione, zamykane i bardzo wytrzymałe polietylenowe kufry z oparciami i siedziskami dla pasażera pozwalają na wygodną jazdę w dwie osoby, przewożenie przedmiotów potrzebnych do pracy czy podczas wycieczek.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Automatyczna ładowarka akumulatorowa

Automatyczna ładowarka akumulatorowa

Podręczna, automatyczna 7 stopniowa ładowarka odpowiednia do ładowania akumulatorów w motocyklach / quadach / samochodach, pracuje do momentu maksymalnego naładowania akumulatora. Pobudza zupełnie rozładowane akumulatory i utrzymuje ich odpowiednie napięcie. Diody LED informują o aktualnym stopniu naładowania. Ładowarka jest odpowiednia do wszystkich pojazdów takich jak motocykle, quady, samochody, łodzie, PWC, itd. Jest odpowiednia do akumulatorów o mocy do 60Ah. Przeznaczona do podłącznia na bardzo długi okres czasu co pozwala na utrzymanie akumulatora w dobrej kondycji podczas okresu zimowego

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Światła i listywy LED

Światła i listywy LED

Uniwersalne lampy i listwy LED to rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo podczas jazdy i pracy. Zapewniają dużą widoczność podczas wypraw w nocy oraz w mało doświetlonych miejscach pracy. Mogą być używane w pojazdach ATV, UTV, pojazdach 4x4, SUV, ciężarówkach, łodziach, oraz pojazdach wielofunkcyjnych, itd., są odpowiednie do używania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Wysoką wydajność zapewniają  moduły CREE oraz EPISTAR, dodatkowo dostępne są modele ze światłem skupiającym i rozproszonym w jednym. Są jaśniejsze niż żarówki halogenowe, mają większą moc i są bardziej wytrzymałe.

Światła Shark LED oraz listwy LED są odpowiednie do:
ATV / UTV / Side by Side / Wyprawy offoad / SUV / Offroad / Łodzi / Maszyn roboczych, traktorów oraz innych maszyn użytkowych/ Ciężarówek, samochodów osobowych i innych pojazdów

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Mata grzewcza

Mata grzewcza

Uniwersalna mata grzewcza siedziska Shark Proffessional Accessoriess odpowiednia do ATV, skuterów, skuterów wodnych, skuterów śnieżnych, bardzo łatwa w montażu, zapewnia ciepłą i komfortową jazdę w każdą pogodę. Grzewcze włókna karbonowe posiadają 2-stopniową regulację, mata posiada lampkę statusu LED oraz moc 35W.


Więcej informacji na www.aspshop.pl

Profesjonalna zamiatarka

Profesjonalna zamiatarka

Szybka i wydajna zamiatarka obrotowa SHARK PROFI do czyszczenia chodników, ulic, parkingów, hal produkcyjnych lub czyszczenia powierzchni z lekkiego śniegu za pomocą obrotowej miotły. Zasilana niezależnym benzynowym silnikiem HONDA 6.5 KM. Posiada łatwą regulację obrotów szczotki oraz szybki montaż - może być zamontowana w większości znanych marek pojazdów ATV i UTV bez konieczności używania narzędzi. Adapter montażowy pozwala także na montaż pługa.  


Więcej informacji na www.aspshop.pl

JUMP STARTER -  STACJA ROZRUCHOWA

JUMP STARTER - STACJA ROZRUCHOWA

Wydajna, wielozadaniowa stacja rozruchowa wielokrotnego ładowania do awaryjnego uruchamiania silników spalinowych oraz power bank do ładowania laptopów, telefonów komórkowych, nawigacji GPS i tabletów, może obsłużyć ponad 30 rozruchów silników benzynowych do 3,0 L w potrzebie - dostarcza prądu rozruchowego 200 do 400A , obsłuży również urządzenia 12V – lodówki samochodowe, autosamplery, kompresory itp. Pojemność 10 000mAh, 1x USB 2A, 1x USB 1A, inteligentne kable rozruchowe, autoadaptacja, wielofunkcyjny kabel USB, latarka z wbudowanym trybem SOS.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Zestaw naprawczy opon

Zestaw naprawczy opon

Zestaw naprawczy do opon Shark Professional Tire Plug Kit pozwala na szybka punktową naprawę opony w miejscu przebicia. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i produkty pozwalające na doraźną pomoc w razie awarii. Jest odpowiedni do naprawy opon bezdętkowych w motocyklach, quadach, motorowerach, itd.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Kosiarka ATV z silnikiem Honda GX 390

Kosiarka ATV z silnikiem Honda GX 390

Profesjonalna kosiarka, z 4-suwowym silnikiem Hondy GX390, do cięcia oraz rozdrabniania trawy, chwastów oraz innych roślin na trawnikach, przy drogach publicznych, odpowiednia do prywatnego oraz miejskiego użycia, odpowiednia do montażu z tyłu ATV, regulowana wysokość, wyjście 8.2 kW / 11 HP, waga 260 kg.

 

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Składane aluminiowe najazdy

Składane aluminiowe najazdy

Składane podwójne aluminiowe najazdy do pojazdów ATV, ładowność 340 kg/szt., 680 kg/para, długość 216 cm, szerokość 28 cm, wykonane z aluminium 6016/T6, łukowa konstrukcja zapewnia lepszy prześwit, podwyższone boki najazdów, idealnie nadaje się do ładowania quadów oraz motocykli do samochodów oraz na przyczepy. Występują w dwóch wariantach.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Szeroka sieć autoryzowanych punktów oferujących produkty Shark Accessories w Polsce.

Aby znaleźć dealera/sprzedawcę czy centrum serwisowe blisko swojego miejsca zamieszkania kliknij na mapę poniżej. Jeśli szukasz informacji na temat danego produktu, jego dostępności skontaktuj się z wybranym sprzedawcą telefonicznie lub przez email.

ac-usa.pl tgb-polska.pl access-motor.pl linhai.pl tjdcanada.pl aspshop.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich użycie.     OK   Więcej informacji.