Would you rather switch to English version?

ARCTIC CAT

Najwyższa jakość, rekreacyjne oraz profesjonalne pojazdy użytkowe ATV charakteryzujące się dużą wytrzymałością, sportowe i użytkowe pojazdy typu Side by Side, pojazdy UTV i skutery śnieżne wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych.

Arctic Cat jest jednym z największych producentów wiodących w swej klasie pojazdów do jazdy poza drogami utwardzonymi (ATV), Side by Side, ROV, UTV i skuterów śnieżnych. Znane ze znakomitej wytrzymałości, mocnej konstrukcji i najlepszej niezawodności, pojazdy ATV i UTV firmy Arctic Cat charakteryzują się wysoką jakością, stabilnością oraz wiodącą w swojej klasie wydajnością i są przeznaczone dla Klientów, którzy wymagają spełnienia najwyższych standardów i korzystnego stosunku wartości do ceny. Pojazdy ATV firmy Arctic Cat są również wykorzystywane w różnych jednostkach wojskowych.

Oficjalny dystrybutor pojazdów ATV, Side-by-Side i skuterów śnieżnych firmy Arctic Cat w Czechach, Słowacji, Polsce i Rumunii - firma ASP Group Distributing otrzymała w 2012 roku nagrodę dla najlepszego dystrybutora pojazdów ATV firmy Arctic Cat w Europie.

Więcej informacji na stronie www.ac-usa.pl

ARCTIC CAT
Quady użytkowe

Quady użytkowe

Arctic Cat oferuje szeroką gamę quadów do codziennego użytku, zaczynając od takich, które doskonale sprawdzą się jako pojazdy robocze, a kończąc na quadach typowo rekreacyjnych. Użytkownicy mogą wybierać spośród wersji jedno-osobowych oraz dwu-osobowych, z szerszym rozstawem osi oraz dwoma wygodnymi siedziskami, a także w zależności do jakich celów pojazd ma być używany o różnych pojemnościach silnika.

Więcej informacji na www.ac-usa.pl

Side by Side i UTV

Side by Side i UTV

Jako firma, która przeniosła jakość, wygląd oraz innowacyjność pojazdów UTV na wyższy poziom Arctic Cat zdaje sobie sprawę czego poszukują klienci. Dzięki temu może im to zaoferować: bardzo wytrzymałe maszyny zarówno do pracy jak i do zabawy, zapewniajace doskonałą manewrowość, przyjemność z jazdy, możliwość przewożenia ciężkich ładunków na pakach transportowych czy holowania.

Więcej informacji na www.ac-usa.pl

Skutery śnieżne

Skutery śnieżne

Arctic Cat jest nierozłącznie związany ze skuterami śnieżymi od samego początku swojej działalności, gdy "ojciec snowmobilingu" otworzył firmę w 1962 roku. W kolejnych latach Arctic cat ugruntował swoją pozycję na rynku jako jeden z wiodących producentów skuterów śnieżnych. Z bardzo dużej gamy modeli bo ponad 60 różnych wariantów, na rynki europejskie wybraliśmy pojazdy użytkowe, które najlepiej spiszą się na naszych gruntach; z dużym zapasem mocy, szerokimi nartami, idealne do pomocy w górach czy w resortach narciarskich, a także modele sportowe z mocą ponad 160KM.

Więcej informacji na www.ac-usa.pl

Serwis & Części

Serwis & Części

Po zakupie pojazdu zapewniamy serwis posprzedażowy oraz stały dostęp do oryginalnych części. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi sprzedawcy oraz sieć autoryzówanych dealerów wciąż się szkoliła i podnosiła swoje umiejętności, tak aby dostarczyć Klientom najbardziej rzetelnych informacji o oferowanych pojazdach. Ponad 400 punktów sprzedaży w Europie Centralnej oraz Wschodniej zapewnia łatwy dostęp do części i akcesoriów. Co więcej, magazyn główny usytuowany w miejscowości Žebrák, niedaleko Pragi utrzymuje stany magazynowe części, aby w jak najszybszym czasie dostarczyć je do Klientów. Części, które oferujemy są oryginalnymi częściami Arctic Cat, wykonanymi według standardów producenta, pozwalają na utrzymanie serwisowanych pojazdów w jak najlepszej koncycji przez długi czas.

Historia firmy Arctic Cat

Firmę Arctic Cat Inc. założył ponad 55 lat temu legendarny pionier skuterów śnieżnych Edgar Hetteen. Firma Arctic Cat plasuje się obecnie wśród największych i najpopularniejszych na świecie producentów skuterów śnieżnych/pojazdów ATV, tworząc rocznie ponad 30 modeli ATV i UTV w wielu wariantach objętości skokowej silnika i ponad 60 modeli skuterów śnieżnych w różnych liniach, pakietach i o różnych długościach gąsienic.

Przełomowym krokiem w historii firmy Arctic Cat było rozszerzenie działalności na Europę w 2011 roku, tworząc główne siedziby w Austrii i otrzymując świadectwo homologacji typu całego pojazdu w Unii Europejskiej dla pojazdów ATV/UTV.


1954 – Edgar Hetteen, uzdolniony i pomysłowy inżynier tworzy wyjątkową maszynę „Sno-Cat”, która poruszała się po śniegu nazwaną później „Sno-Traveler”. Edgar Hetteen wraz ze swoim bratem Allanem i szwagrem Davidem Johnsonem zakłada firmę Polaris Industries w rodzinnym mieście Roseau w stanie Minnesota i produkuje pierwszy skuter śnieżny napędzany czterosuwowym silnikiem zamontowanym z tyłu maszyny.

http://www.ascoa.org/uploads/5/6/9/6/5696449/2508918.jpg?503
1960 – sprzedaż wzrasta, jednak w zarządzie Polaris Industries dochodzi do podziału: Hetteen chce skupić się na skuterach śnieżnych, podczas gdy inni członkowie zarządu wywierają na nim presję, aby zakończyć produkcję nieznanego, nowego skutera śnieżnego i kontynuować produkcję pługów, odkładnic, opielaczy oraz innego sprzętu rolniczego. Edgar Hetteen sprzedaje większość swoich udziałów w Polaris Industries i zakłada zupełnie nową firmę o nazwie Arctic Enterprises w pobliskim mieście Thief River Falls w stanie Minnesota.


1962
– narodziny firmy Arctic Cat. Hetteen, znany później jako „Ojciec skuterów śnieżnych” opracowuje model Arctic Cat 100 – pierwszy nowoczesny skuter śnieżny z silnikiem zamontowanym z przodu, który przynosi firmie ogromny sukces. To właśnie wtedy po raz pierwszy jego skutery śnieżne otrzymały nazwę Arctic Cat. W kolejnych latach Hetteen kontynuuje wprowadzanie wielu innowacji technicznych, które zmieniają pierwsze masywne „maszyny śnieżne” w sprawne i łatwe w prowadzeniu skutery śnieżne..


1964 – Arctic Cat Deluxe zmienia raz na zawsze konstrukcję skuterów śnieżnych, wprowadzając rewolucyjną, lekką zdejmowaną maskę wykonaną z włókna szklanego, która zastępuje ciężką, jednoczęściową konstrukcję ze stali

 

1969 - roczny przychód firmy Arctic Enterprises osiąga 21,7 milionów dolarów

 

   
1971 – model Arctic Cat BossCat I wyposażony w silnik o mocy 100 KM ustanawia światowy rekord, osiągając prędkość 203 km/h

 


1978 – ze względu na swoje bogate doświadczenie Edgar Hetten zostaje wybrany pierwszym prezydentem organizacji International Snowmobile Manufacturers Association (ISMA)


1983 – firma przezwycięża poważny kryzys w latach 80., gdy kilka łagodnych zim bez śniegu zatrzymuje sprzedaż skuterów śnieżnych w Stanach Zjednoczonych. Fabryka w Thief River Falls ponownie wznawia produkcję pod nazwą Arctco. Arctic Cat świętuje odebranie z linii produkcyjnej stutysięcznej sztuki skutera śnieżnego.

 


1996 – firma zmienia nazwę na Arctic Cat Inc. i wprowadza pierwszy pojazd ATV – Bearcat 440. Model Bearcat 440 odnosi błyskawiczny sukces dzięki dużemu prześwitowi i zawieszeniu o dużym skoku. W ciągu kolejnych lat pojazdy ATV produkowane przez firmę Arctic Cat błyskawicznie się rozwijają za sprawą nieustannego rozwoju technicznego i innowacyjnych rozwiązań.


1997 – nowy model Bearcat firmy Arctic Cat z napędem na 4 koła jest kolejnym ogromnym sukcesem na rynku, z najmocniejszym silnikiem, największym skokiem zawieszenia i największym prześwitem w swojej klasie.

 

1999 – Arctic Cat wprowadza na rynek pierwszy pojazd ATV z automatyczną skrzynią biegów – model Arctic Cat 500 z napędem na 4 koła.

2001 – Arctic Cat zostaje pierwszym producentem pojazdów dla wiodącego producenta sprzętu rolniczego Massey Ferguson.

- ze względu na nieustannie rosnące znaczenie rynku europejskiego Arctic Cat otwiera swoją siedzibę w Austrii

2002 – Arctic Cat wprowadza rewolucyjne, w pełni niezależne tylne zawieszenie bez stabilizatora poprzecznego.


2004 – model Arctic Cat 650 zostaje pojazdem ATV roku w Stanach Zjednoczonych.


2006 – pierwszy pojazd Side-by-Side firmy Arctic Cat zostaje wprowadzony na rynek: rekreacyjny/użytkowy Prowler 650.

    

2007 – Arctic Cat otwiera własny nowoczesny zakład produkujący silniki w St.Cloud w stanie Minnesota.

– Arctic Cat wprowadza rewolucyjny silnik wysokoprężny do pojazdów ATV - 700 Diesel

– Arctic Cat robi kolejny przełomowy krok w produkcji pojazdów ATV: 25 września 2007 roku firma produkuje pięćsettysięczny model pojazdu ATV w swoim głównym zakładzie produkcyjnym w Thief River Falls

 

    

2008- Arctic Cat wprowadza model Thundercat 1000, pojazd ATV wyposażony w największy silnik na świecie

– pojazd Side-by-Side Prowler zwycięża najtrudniejszy amerykański wyścig Baja 1000 w kategorii pojazdów UTV


ASP Group s.r.o. zostaje pierwszym autoryzowanym dystrybutorem w Czechach i Słowacji, a później również w Polsce i Rumunii.

    


2009 – Arctic Cat podpisuje ważny kontrakt z wojskiem amerykańskim na zaopatrzenie go w pojazdy z silnikiem 700 Diesel.

– model Thundercat 1000i firmy Arctic Cat zwycięża w legendarnym amerykańskim wyścigu Baja 1000 w kategorii pojazdów ATV

    

2010 – 26 sierpnia 2010 roku Artic Cat zdobywa kolejny sukces, produkując milionową sztukę skutera śnieżnego.

– model Thundercat 1000i firmy Arctic Cat wygrywa wyścig Baja 100 po raz drugi

– nowe elektryczne wspomaganie układu kierowniczego zostaje wprowadzone w nowych modelach pojazdów ATV

– przychód firmy po raz pierwszy przekracza pół miliarda dolarów

– Arctic Cat zostaje najlepiej sprzedającą się marką w Czechach

2011 – Arctic Cat obchodzi 50 rocznicę założenia przez Edgara Hetteena firmy Polar Manufacturing w Thief River Falls. Od tamtej pory firma Arctic Cat jest jednym z największych producentów pojazdów ATV, UTV i skuterów śnieżnych.


2012 – wprowadzenie rewolucyjnego modelu Wildcat 100 o dużej wydajności, będącego w tamtych czasach najbardziej innowacyjnym sportowym pojazdem typu Side x Side na świecie.

 

2013 – wprowadzenie modelu Wildcat X – jeszcze bardziej innowacyjnej wersji modelu Wildcat 100i z ulepszonym zawieszeniem i większą wydajnością.


2014 – ASP Group s.r.o. otrzymuje prestiżową nagrodę “Arctic Cat Circle of Excellence” dla najlepszego dystrybutora w Europie.

Alterra 400

Alterra 400

Svet Motocyklov

7/2016

Alterra 400

Alterra 400

Motomagazín SK

5/2016

Alterra 400

Alterra 400

Motomagazín

3/2016

Wildcat Dakar

Wildcat Dakar

Quad off Road

2/2016

Wildcat - Dakar

Wildcat - Dakar

Quad off Road

12/2015

XR700i 4x4

XR700i 4x4

Quad off Road

8/2015

XR700i 4x4

XR700i 4x4

Svet Motocyklov

7/2015

TRV1000i for Firefighters PL

TRV1000i for Firefighters PL

Quad off Road

6/2015

Prowler for Rescue workers

Prowler for Rescue workers

Quad off Road

2/2015

Ukrajina / Krym

Ukrajina / Krym

Quad off Road

2/2015

Wildcat X 1000i LTD

Wildcat X 1000i LTD

Quad off Road

2/2015

PROWLER 700i HDX

PROWLER 700i HDX

Quad off Road

10/2014

Arctic Cat 2015

Arctic Cat 2015

Quad off Road

10/2014

Wildcat - Maroko

Wildcat - Maroko

Quad off Road

8/2014

TRV 550i 4x4

TRV 550i 4x4

Motomagazín

6/2014

TRV 550i 4x4

TRV 550i 4x4

MotorBike

4/2014

Prowler 700i HDX PS

Prowler 700i HDX PS

Svet Motocyklov

4/2014

Wildcat Trail

Wildcat Trail

Quad off Road

2/2014

TRV 550i 4x4

TRV 550i 4x4

Quad off Road

2/2014

Prowler HDX 700i

Prowler HDX 700i

MotorBike

12/2013

Models of Arctic Cat

Models of Arctic Cat

Quad off Road

12/2013

Wildcat X 1000i 4x4

Wildcat X 1000i 4x4

Svet Motocyklov

12/2013

D. Randýsek with Wildcate

D. Randýsek with Wildcate

Quad off Road

12/2013

Expedition Albania 2013

Expedition Albania 2013

Quad off Road

12/2013

M8000 153" SNO PRO

M8000 153" SNO PRO

Svet Motocyklov

12/2013

Wildcat X 1000i 4x4

Wildcat X 1000i 4x4

MotorBike

11/2013

Skútr M8000 HCR

Skútr M8000 HCR

Motomagazín

11/2013

Hungarian Baja - Wildcat

Hungarian Baja - Wildcat

Quad off Road

10/2013

TJD pásy

TJD pásy

Quad off Road

10/2013

TRV 550i 4x4

TRV 550i 4x4

Svet Motocyklov

10/2013

Wildcat X 1000i

Wildcat X 1000i

Quad off Road

10/2013

Expedition Albania 2013

Expedition Albania 2013

Quad off Road

10/2013

Wildcat X 1000i

Wildcat X 1000i

Quad off Road

9/2013

Expedition Romania 2013

Expedition Romania 2013

Quad off Road

9/2013

Wildcat Morocco 2013

Wildcat Morocco 2013

Quad off Road

9/2013

Expedition Ukraine 2013

Expedition Ukraine 2013

Quad off Road

6/2013

Prowler HDX 700i

Prowler HDX 700i

Quad off Road

6/2013

Wildcat X 1000i

Wildcat X 1000i

Quad off Road

4/2013

Červík

Červík

Quad off Road

4/2013

Wildcat 1000i

Wildcat 1000i

MotorBike

3/2013

Wildcat X 1000i

Wildcat X 1000i

Quad off Road

2/2013

Expedition Ukraine 2012

Expedition Ukraine 2012

Quad off Road

2/2013

Wildcat 4 1000i

Wildcat 4 1000i

Quad off Road

2/2013

Polish snow

Polish snow

Quad off Road

2/2013

Wildcat Test

Wildcat Test

Svet Motocyklov

12/2012

700i Special Edition

700i Special Edition

Quad off Road

12/2012

Wildcat 1000i

Wildcat 1000i

Motomagazín

12/2012

Wildcat - FOX

Wildcat - FOX

Quad off Road

12/2012

Wildcat and Accessories

Wildcat and Accessories

Quad off Road

10/2012

Wildcat - Randýsek

Wildcat - Randýsek

Quad off Road

10/2012

Arctic Cat 2013

Arctic Cat 2013

Quad off Road

10/2012

MUD PRO 1000i

MUD PRO 1000i

Motomagazín

8/2012

Wildcat - Macháček

Wildcat - Macháček

Quad off Road

8/2012

Expedition Albania 2012

Expedition Albania 2012

Quad off Road

6/2012

Wildcat - Macháček

Wildcat - Macháček

Quad off Road

6/2012

Expedition Poland 2012

Expedition Poland 2012

Quad off Road

6/2012

Claude Jordan

Claude Jordan

Quad off Road

4/2012

MUD PRO Test

MUD PRO Test

Quad off Road

4/2012

Expedition Ukraine in winter

Expedition Ukraine in winter

Quad off Road

4/2012

Wildcat Test

Wildcat Test

Quad off Road

4/2012

MUD PRO / TJD

MUD PRO / TJD

Quad off Road

2/2012

ArcticCat celebrate 50th

ArcticCat celebrate 50th

Motocykl

12/2011

TRV 700i H1

TRV 700i H1

Motocykl

12/2011

Models of Arctic Cat

Models of Arctic Cat

Svet Motocyklov

10/2011

ArcticCat 50th

ArcticCat 50th

Quad off Road

10/2011

ArcticCat 2012

ArcticCat 2012

Quad off Road

10/2011

Expedition Maroko 2011

Expedition Maroko 2011

Quad off Road

8/2011

MUD PRO 1000i

MUD PRO 1000i

Quad off Road

8/2011

Wildcat 1000i

Wildcat 1000i

Quad off Road

8/2011

Expedition Ukraine 2011

Expedition Ukraine 2011

Quad off Road

6/2011

AC and Kranman

AC and Kranman

Quad off Road

4/2011

News of Arctic Cat

News of Arctic Cat

Motomagazín

4/2011

Test 700i H1

Test 700i H1

Quad off Road

4/2011

News 2011

News 2011

Motomagazín

3/2011

Canadian tracks TJD

Canadian tracks TJD

Quad off Road

2/2011

News 2011

News 2011

Quad off Road

2/2011

700i H1

700i H1

Quad off Road

2/2011

Test on Ukraine

Test on Ukraine

Quad off Road

2/2011

News of Arctic Cat

News of Arctic Cat

Quad off Road

10/2010

Story of Artic Cat

Story of Artic Cat

Quad off Road

8/2010

700i H1 / 1000i H2

700i H1 / 1000i H2

Motocykl

1/2010

Thundercat 1000i H2

Thundercat 1000i H2

Motohouse

1/2010

700 H2 DIESEL / 700i H1

700 H2 DIESEL / 700i H1

Quad off Road

12/2009

TRV 700i / Thundercat

TRV 700i / Thundercat

MotoXpress

12/2009

700i H1

700i H1

ČMN

12/2009

700i H1

700i H1

MotoXpress

10/2009

Thundercat 1000 H2

Thundercat 1000 H2

Quad off Road

8/2009

Thundercat 1000i H2

Thundercat 1000i H2

Svet Motocyklov

8/2009

Thundercat 1000i

Thundercat 1000i

Motomagazín

6/2009

Thundercat 1000i H2

Thundercat 1000i H2

ČMN

4/2009

Thundercat 1000i

Thundercat 1000i

Rider

2/2009

Models 2016

Models 2016

Lista części (113 MB)

Models 2015

Models 2015

Lista części (129 MB)

Models 2014

Models 2014

Lista części (9 MB)

Models 2013

Models 2013

Lista części (36 MB)

Models 2012

Models 2012

Lista części (21 MB)

Models 2011

Models 2011

Lista części (13 MB)

Models 2010

Models 2010

Lista części (5 MB)

Szeroka sieć autoryzowanych punktów oferujących produkty Arctic Cat w Polsce.

Aby znaleźć dealera/sprzedawcę czy centrum serwisowe blisko swojego miejsca zamieszkania kliknij na mapę poniżej. Jeśli szukasz informacji na temat danego produktu, jego dostępności skontaktuj się z wybranym sprzedawcą telefonicznie lub przez email.

ac-usa.pl tgb-polska.pl access-motor.pl linhai.pl tjdcanada.pl aspshop.pl