Would you rather switch to English version?

BlingStar

Blingstar zapewnia bezpieczeństwo i nadaje styl pojazdom ATV. Produkty firmy Blingstar nie tylko wyglądają świetnie i nadają niepowtarzalny wygląd pojazdu, ale również zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i większą funkcjonalność. Osłony zębatek, osłony tarcz hamulcowych i nie tylko – wszystkie produkty firmy Blingstar są mocne, wytrzymałe i stworzone z myślą o długotrwałym użytkowaniu, a oprócz tego świetnie wyglądają!

BlingStar
Osłony zębatek

Osłony zębatek

Zapewnij bezpieczeństwo i nadaj swojemu pojazdowi niepowtarzalny wygląd dzięki podwójnym osłonom zębatek! Podwójne osłony zębatek Blingstar zapewniają wysoką wydajność łańcucha i zębatek pojazdu ATV. Wykonane z mocnego aluminium 6061, te podwójne osłony to połączenie mniejszej wagi, lepszej ochrony i najciekawszego wyglądu! Firma Blingstar projektuje osłony w celu zwiększenia prześwitu i zmniejszenia możliwości ześlizgnięcia się łańcucha. Wyposażono je w elementy zapobiegające przed osadzaniem się zanieczyszczeń i błota, które zostały wmontowane w wewnętrzne osłony za pomocą zewnętrznych nacięć, aby zwiększyć przyczepność podczas jazdy po skałach i kłodach..

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Osłony tarczy hamulcowej

Osłony tarczy hamulcowej

Osłony zakrywają tylną tarczę hamulcową, zapewniając skuteczną ochronę podczas wyścigów i jazdy terenowej. Stworzone w celu zwiększenia prześwitu, wykonane z aluminium 6061, osłony tarczy Blingstar charakteryzują się niższą wagą i nadają pojazdom ATV profesjonalny wygląd. Elementy montażowe można używać z osłonami zębatek w celu zapewnienia najlepszej konfiguracji.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Szeroka sieć autoryzowanych punktów oferujących produkty Blingstar w Polsce.

Aby znaleźć dealera/sprzedawcę czy centrum serwisowe blisko swojego miejsca zamieszkania kliknij na mapę poniżej. Jeśli szukasz informacji na temat danego produktu, jego dostępności skontaktuj się z wybranym sprzedawcą telefonicznie lub przez email.

 

 
 
ac-usa.pl tgb-polska.pl access-motor.pl linhai.pl tjdcanada.pl aspshop.pl