Would you rather switch to English version?

BIG GUN

Wiodący w branży producent układów wydechowych do pojazdów ATV, wyścigów motocross, pojazdów typu Side-by-Side i UTV.  Wyścigowe końcówki wyciszające, kompletne układy wydechowe oraz kontrolery wtrysku paliwa, zwiększające moc, moment obrotowy i wydajność.

Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami wydechów Big Gun wysokiej jakości wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Firma Big Gun specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji wysokowydajnych sportowych i wyścigowych układów wydechowych do wyścigów motocross, pojazdów ATV, UTV i  Side-by-Side oraz sterowników wtrysku paliwa EFI do jego łatwej regulacji. Big Gun oferuje jedne z najlepszych układów wydechowych w branży pojazdów ATV/UTV. Elementy wyciszające Big Gun i kompletne układy wydechowe zwiększają wydajność i moment obrotowy, zmniejszają wagę pojazdu i nadają niepowtarzalny wygląd Twojej maszynie.

 

BIG GUN
Wydechy do pojazdów ATV i Side-by-Side

Wydechy do pojazdów ATV i Side-by-Side

Wyścigowe układy wydechowe Big Gun do pojazdów ATV i Side-by-Side, tłumiki i końcówki wydechów ze stali nierdzewnej zwiększają wydajność, są o wiele lżejsze od fabrycznych modeli oraz charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją wewnętrzną ze stali nierdzewnej i wysoką jakością wykonania. Dla kierowców, którzy oczekują maksymalnej wydajności swoich maszyn nie ma lepszego sposobu, aby to osiągnąć niż zamontowanie kompletnego układu wydechowego, który obejmuje kolektory wydechowe, środkowe rury i końcówki wydechu. Kompletny układ wydechowy znacznie zmniejsza wagę Twojego pojazdu ATV lub Side-by-Side. Dzięki wydechowi Big Gun możesz zredukować poziom hałasu do 6 db, używając wkładek wyciszających Vortex, które łatwo wymontować.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Wydechy MX

Wydechy MX

Najszybszym i najłatwiejszym sposobem uzyskania większej mocy jest wyregulowanie tłumika. Big Gun oferuje wyścigowe końcówki wydechów MX i kompletne układy wydechowe, pozwalające na duży wzrost mocy. Układy wydechowe Big Gun są znacznie lżejsze od modeli fabrycznych, zwiększają moc i moment obrotowy oraz umożliwiają zmniejszenie poziomu hałasu do 6 db dzięki łatwo wyjmowanym wkładkom wyciszającym Vortex. Układ wydechowy Big Gun – najlepsze układy wydechowe produkowane w Stanach Zjednoczonych.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Sterowniki wtrysku paliwa

Sterowniki wtrysku paliwa

Po zamontowaniu wydechu z rynku zamienników i dodatkowych akcesoriów prawidłowa regulacja to konieczność. Sterownik Big Gun to sterownik wtrysku paliwa typu plug-and-play, który umożliwia użytkownikom odpowiednią regulację wtrysku paliwa w motocyklach, pojazdach ATV lub Side x Side w zaledwie kilka minut. Montaż sterownika umożliwia najlepsze wykorzystanie wydechu z rynku zamienników i polepszenie reakcji przepustnicy. Sterownik Big Gun eliminuje również problem przechylenia, który pojawia się po zamontowaniu układu wydechowego o większym przepływie spalin z wstępnym ustawieniem środkowym, ułatwiając montaż i jazdę.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Wydechy Big Gun stworzył w 1997 roku trzykrotny zwycięzca zawodów krajowych AMA Mike Young Jr., o pseudonimie „Big Gun”. Young wiedział, co jest potrzebne do zwycięstwa w wyścigach. Wykorzystał swoją wiedzę z toru do produkcji wysokowydajnych wydechów wysokiej jakości do pojazdów MX, ATV i motocykli ulicznych.  Wydechy Big Gun są produkowane w mieście Corona w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych wraz z sterownikami programowalnymi EFI.

Big Gun Exhausts nieustannie walczy o to, aby wyprzedzić swoich konkurentów, dostarczając swoim klientom najlepsze produkty i usługi na torze wyścigowym, podczas jazdy terenowej i ulicznej. Wydechy Big Gun nadają styl, wyjątkowy dźwięk i wysoką wydajność.

Szeroka sieć autoryzowanych punktów oferujących produkty Big Gun w Polsce.

Aby znaleźć dealera/sprzedawcę czy centrum serwisowe blisko swojego miejsca zamieszkania kliknij na mapę poniżej. Jeśli szukasz informacji na temat danego produktu, jego dostępności skontaktuj się z wybranym sprzedawcą telefonicznie lub przez email.

ac-usa.pl tgb-polska.pl access-motor.pl linhai.pl tjdcanada.pl aspshop.pl