Would you rather switch to English version?

XRW Racing Parts

Części wyścigowe firmy XRW to jedne z najbardziej wytrzymałych produktów ochronnych do wyścigowych pojazdów ATV i Side-by-Side. Nie mająca sobie równych reputacja, niezwykła wytrzymałość i niska waga dzięki wykorzystaniu wyłącznie mocnych stopów aluminium lotniczego i lekkiego oraz wytrzymałego polietylenu o wysokiej gęstości. Produkty firmy XRW wybierają najlepsi kierowcy wyścigowi w Stanach Zjednoczonych i Europie, którzy używają ich do ochrony swoich maszyn podczas wyścigów w ciężkich warunkach, aby wytrzymały najmocniejsze uderzenia. Części wyścigowe XRW – produkty najwyższej jakości dla profesjonalistów.

XRW Racing Parts
Zderzaki ATV / Side by Side

Zderzaki ATV / Side by Side

Ochroń swojego quada / Side-by-Side bumperami XRW Racing! Założone na pojeździe podkręcają jego wygląd, dostępna jest cała gama wzorów i kolorów zderzaków przednich jak i tylnych. Zapewniają ekstremalną wytzymałość dzięki lekkiemu, a zarazem bardzo wytrzymałemu hartowanemu stopowi aluminium 6060-T5, które wykorzystywane jest w lotnictwie lub niezwykle mocnej i lekkiej konstrukcji z włókna węglowego. Wykończone szczotkowanym aluminium lub malowane proszkowo, wszystkie spełniają najwyższe kryteria nowoczesnego wzornictwa. Oferujemy zderzaki przednie, tylne do najbardziej popularnych marek pojazdów na rynku, ARCTIC CAT CAN-AM, Yamaha, Suzuki, Polaris, KTM oraz Kawasaki.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Podłogi ATV / Side by Sides

Podłogi ATV / Side by Sides

Mocne, wyścigowe nerf bary XRW Racing dostępne są w trzech wariantach:

Basic -  Wykonane z spawanego metodą TIG wysokowytrzymałego stopu aluminium 6060 poddanego obróbce cieplnej.

Racing R1 - Wysokiej jakości wyścigowe nerf bary wykonane z aluminium 6060 poddanego obróbce cieplnej, stosowanego w lotnictwie, spawane metodą TIG.

Q1 - Najlepsze nerf bary XRW dla profesjonalnych zawodników, przeznaczone do jazdy w najtrudniejszych warunkach. Ich wzmocniona konstrukcja wynika z użytego materiału, którym jest najlepszy jakościowo stop aluminium 6060 poddany obróbce cieplnej. Posiadają w zestawie siatki oraz zdejmowane podnóżki.

W ofercie XRW znajdują się nerf bary do najbardziej popularnych marek pojazdów ATV i UTV: ARCTIC CAT, CAN-AM, YAMAHA, SUZUKI, POLARIS, KTM oraz KAWASAKI.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Osłony spodu ATV / Side-by-Side

Osłony spodu ATV / Side-by-Side

Trzy linie modeli płyt ochronnych podwozia zawierają:

Osłony tylnych wahaczy z polietylenu o wysokiej gęstości – idealna ochrona tylnych wahaczy wleczonych wykonana z polietylenu 300 o wysokiej gęstości. Grubość 12 mm/8 mm, łatwy montaż.

Zestaw aluminiowych płyt ochronnych – kompletne zestawy płyt ochronnych podwozia do pojazdów ATV/Side by Side wykonane ze specjalnie utwardzonego stopu aluminium 6060 poddanego obróbce cieplnej T5. Grubość 5 mm, naturalne aluminiowe wykończenie.

Zestaw ochronny z polietylenu o wysokiej gęstości – kompletny zestaw płyt ochronnych do pojazdów ATV/Side by Side wykonanych z polietylenu 300 o wysokiej gęstości, grubość 8 mm.

Osłony tarcz hamulcowych z polietylenu o wysokiej gęstości – skuteczna ochrona tylnych hamulców wykonana z polietylenu 300 o wysokiej gęstości. Płyty ochronne montowane za pomocą wytrzymałej płytki ze stali nierdzewnej Inox spełniają wszystkie normy wyścigowe i zasady współzawodnictwa.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Szyby Side-by-Side

Szyby Side-by-Side

Szyby przednie firmy XRW wykonane z bardzo odpornego, wzmocnionego poliwęglanu są wytrzymałe a zarazem praktyczne. Oferujemy naszym klientom szyby pełne, półszyby i szyby dolne do najpopularniejszych modeli pojazdów Side-by-Side firm ARCTIC CAT, CAN-AM, POLARIS i YAMAHA.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Dachy i drzwi Side-by-Side

Dachy i drzwi Side-by-Side

Aluminiowe dachy do pojazdów Side-by-Side – lekkie i wytrzymałe dachy wyścigowe XRW ochronią kierowcę i pasażera nie tylko przed słońcem, ale również w razie wypadku. Wykonane z utwardzonego stopu aluminium lotniczego 6060 poddanego obróbce cieplnej T5, grubość 2,5 mm, czarne wykończenie. Oferujemy dachy do najpopularniejszych modeli pojazdów Side-by-Side firm ARCTIC CAT, CAN-AM, POLARIS i YAMAHA.

Drzwi do pojazdów Side by Side – nadaj styl swojemu pojazdowi Side-by-Side! Twoja maszyna może być jeszcze ciekawsza i bezpieczniejsza dzięki nowym lekkim i wytrzymałym aluminiowym drzwiom XRW. Drzwi odpowiednie zarówno do jazdy wyścigowej i rekreacyjnej wykonano ze specjalnie utwardzonego stopu aluminium polerowanego w kolorze czarnym lub poddanego obróbce cieplnej. Oferujemy aluminiowe drzwi XRW do najpopularniejszych modeli pojazdów Side-by-Side firm ARCTIC CAT, CAN-AM, POLARIS i YAMAHA.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Akcesoria XRW Racing

Akcesoria XRW Racing

Uchwyty (Grab Bar) – wykonane z rur ze stopu aluminium 6060 poddanego obróbce cieplnej T6 o wymiarach 27x3 mm, spawane metodą TIG z polerowanym wykończeniem aluminiowym.  Uchwyty do tablic rejestracyjnych są sprzedawane oddzielnie.

Dystanse poszerzające do kół – dystanse poszerzające do kół firmy XRW zapewniają większy prześwit pojazdu ATV dla bezkonkurencyjnej stabilności. Dystanse wykonane ze specjalnie utwardzonego stopu aluminium 6060 poddanego obróbce cieplnej T6 są bardzo wytrzymałe. Niska waga wynosząca zaledwie 1,3 kg/zestaw.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Firma XRW jest światowym liderem w produkcji artykułów do ochrony pojazdów ATV. To firma z krótkim stażem, która powstała w 2005 w strefie przemysłowej Vila Verde, w miejscowości Oliveira do Bairro, w dystrykcie Aveiro. Firma XRW zajmuje się tworzeniem innowacyjnych produktów o doskonałym wyglądzie oraz produkcją  wysokiej jakości aluminiowych części ochronnych do quadów, pojazdów ATV, UTV oraz szeroką gamą innych produktów do pojazdów ATV. Firma XRW zadomowiła się już na krajowych i międzynarodowych rynkach pojazdów ATV dzięki swojej ofercie innowacyjnych produktów,  zachowując przy tym wysoką jakość swoich produktów końcowych.

Szeroka sieć autoryzowanych punktów oferujących produkty XRW w Polsce.

Aby znaleźć dealera/sprzedawcę czy centrum serwisowe blisko swojego miejsca zamieszkania kliknij na mapę poniżej. Jeśli szukasz informacji na temat danego produktu, jego dostępności skontaktuj się z wybranym sprzedawcą telefonicznie lub przez email.

ac-usa.pl tgb-polska.pl access-motor.pl linhai.pl tjdcanada.pl aspshop.pl