Would you rather switch to English version?

TJD

Zaawansowane gąsienice do pojazdów ATV/UTV z systemem zawieszenia, który pomaga redukować wibracje i amortyzuje uderzenia autoryzowanego dystrybutora TJD w Polsce.

Wiodące w branży opatentowane gąsienice TJD do pojazdów ATV są wyjątkowe, ponieważ to jedyne gąsienice na rynku wyposażone w system zawieszenia. Gąsienice TJD do pojazdów ATV umożliwiają korzystanie z maszyny w zimie, płynną jazdę jak w przypadku jazdy z użyciem opon we wszystkich porach roku i doskonałe prowadzenie.

Zaprojektowane i wyprodukowane przez kanadyjską firmę Les Fabrications TJD, stworzone do użytku w głębokim śniegu, błocie, piasku i ubitym terenie gąsienice TJD mogą być wykorzystywane w wielu warunkach przez cały rok. Układ zawieszenia TJD, w którym wykorzystano najbardziej zaawansowane technologie rekompensuje funkcję amortyzacji w przypadku pojazdu wyposażonego w opony, redukuje wibracje i pochłania uderzenia. Jazda na torach bez układu zawieszenia, zwłaszcza na ubitych nawierzchniach jest nie tylko niekomfortowa, ale również męcząca, ponieważ wszystkie uderzenia są przenoszone bezpośrednio na dłonie, ramiona oraz łokcie i dodatkowo przeciąża najważniejsze części kierownicy i zawieszenia, co znacząco skraca okres eksploatacji tych elementów.

TJD
Gąsienice TJD XGEN 4S do pojazdów ATV

Gąsienice TJD XGEN 4S do pojazdów ATV

Kanadyjskie gąsienice TJD Xgen 4S do pojazdów ATV mogą być użytkowane przez cały rok. Są niezawodne w zimie, wiosną i latem, możesz nimi jeździć w śniegu, błocie, żwirze oraz piasku. Gąsienice Xgen 4S do pojazdów ATV przewyższają skutery śnieżne kilkoma zaletami – od znacznie niższej ceny do możliwości jazdy na wszystkich nawierzchniach, nawet tych pozbawionych śniegu; dzięki gąsienicom TJD dotrzesz dokąd tylko zechcesz. Gąsienice są odpowiednie do większości użytkowych pojazdów ATV z napędem 4x4, a dzięki wytrzymałej konstrukcji i przekładni umożliwiają użytkowanie nawet w pojazdach ATV, w których objętość skokowa silników przekracza 300 cm³. Doskonała absorpcja wstrząsów i zmniejszone wibracje, zapewniające płynniejszą jazdę, większy komfort i mniejsze zmęczenie. Szybka i łatwa wymiana z kół na gąsienice i odwrotnie. Zatwierdzone do użytku na drodze. W zestawie z adapterami do konkretnego modelu.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Gąsienice TJD XTRACK 4S do pojazdów UTV

Gąsienice TJD XTRACK 4S do pojazdów UTV

Dzięki dobrej przyczepności gąsienic do pojazdów UTV dotrzesz wszędzie. Kanadyjskie gąsienice TJD Xgen 4S do pojazdów ATV mogą być użytkowane przez cały rok – zimą, wiosną i latem, możesz nimi jeździć w śniegu, błocie, żwirze oraz piasku. Gąsienice Xgen 4S do pojazdów ATV przewyższają skutery śnieżne kilkoma zaletami – od znacznie niższej ceny do możliwości jazdy na wszystkich nawierzchniach, nawet tych pozbawionych śniegu; niezwykła przyczepność pozwala na wyciąganie i pchanie ciężkich pojazdów. Doskonałą amortyzację wstrząsów, zmniejszone wibracje zapewniające płynniejszą i bardziej komfortową jazdę oraz mniejsze zmęczenie gwarantuje elastyczna  felga  i opony Absorb® na kole napinającym. Szybka i łatwa wymiana opon na gąsienice i odwrotnie. Zatwierdzone do użytku na drogach publicznych. W zestawie z adapterami do konkretnego modelu.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Części zamienne i zapasowe

Części zamienne i zapasowe

Obsługa naszych klientów nie kończy się na sprzedaży i dostawie. Oferujemy profesjonalny serwis posprzedażowy i szybką dostawę części zapasowych. Nieustannie zabiegamy o to, aby personel zajmujący się sprzedażą i obsługą świadczył profesjonalne usługi w naszej rozbudowanej sieci dealerskiej i serwisowej. Dzięki ponad 400 punktom w centralnej i wschodniej Europie jesteśmy zawsze na wyciągniecie ręki, gdy nasi klienci nas potrzebują. Bezterminowo magazynujemy oryginalne części zapasowe w centrum magazynowym w mieście Žebrák niedaleko Pragi, co umożliwia ich dostarczenie w najszybszym czasie.

Historia firmy TJD

Kanadyjska firma TJD Manufacturing  jest wiodącym na świecie producentem wysokiej jakości gąsienic do pojazdów ATV. Historia firmy TJD rozpoczęła się, gdy jej współzałożyciel Jean Despres, wraz z Nancy Perreault rozpoczęli produkcję autorskich opatentowanych aluminiowych rakiet śnieżnych.

W tamtych czasach ramy rakiet produkowano z twardego drewna, które ulegało pęknięciom podczas silnych mrozów, co stanowiło wielki problem, jeśli taka sytuacja miała miejsce gdzieś daleko na pustkowiu. Jednak aluminiowe rakiety Jeana Depresa, które nie pękały odniosły natychmiastowy sukces i praktycznie wszyscy producenci syropu klonowego zaczęli hurtowo je zamawiać – tak oto narodziła się firma TJD Manufacturing.  

Ważnym wydarzeniem w historii firmy TJD było wprowadzenie pojazdów ATV na rynek, które zaczęły pojawiać się na masową skalę w kanadyjskich gospodarstwach rolnych. Jean Depres zastanawiał się nad sposobem, w jaki pojazdy ATV mogłyby być wykorzystywane również zimą i wpadł na pomysł, aby dodać do nich gąsienice. Prototyp gąsienic sprawdził się tak dobrze, że Depres zaprezentował pojazd ATV z gąsienicami jednemu z największych dystrybutorów akcesoriów do pojazdów ATV w Kanadzie, który natychmiast dostrzegł potencjał drzemiący w tym produkcie i łącząc siły z ich twórcą rozpoczął ich produkcję.

Sukces był natychmiastowy. Prognoza sprzedaży na pierwszy rok po rozpoczęciu produkcji – 250 zestawów została wielokrotnie przekroczona za sprawą 900 sprzedanych kompletów! Sprzedaż gwałtownie rosła, a gąsienice firmy TJD stały się popularnym produktem. Firma zaczęła błyskawicznie się rozwijać, przenosząc się dwukrotnie do większych budynków w ciągu jednego roku. Obecnie dzięki inwestycjom szacowanym na ponad 2 miliony dolarów przeznaczonym na w pełni zautomatyzowane urządzenia CNC firma TJD plasuje się na samym szczycie, jeśli chodzi o technologie produkcyjne i dostarcza swoje gąsienice do sieci oficjalnych importerów i dystrybutorów w całej Ameryce, Europie i Azji.

Gąsienice TJD X-GEN

Gąsienice TJD X-GEN

Instrukcja (PL)

Szeroka sieć autoryzowanych punktów oferujących gąsienice TJD w Polsce.

Aby znaleźć dealera/sprzedawcę czy centrum serwisowe blisko swojego miejsca zamieszkania kliknij na mapę poniżej. Jeśli szukasz informacji na temat danego produktu, jego dostępności skontaktuj się z wybranym sprzedawcą telefonicznie lub przez email.

ac-usa.pl tgb-polska.pl access-motor.pl linhai.pl tjdcanada.pl aspshop.pl