Shark Professional Accessories

Zmień swój pojazd ATV, UTV czy Side-by-side w świetnie wyposażoną, użytkową maszynę do wydajnej i wygodnej pracy z produktami Shark Professional Accessories! Nowoczesne rozwiązania pozwalają na komfortowe, codzienne użytkowanie. Mocne materiały, wytrzymałe konstrukcje, restrykcyjne wymogi dotyczące jakości produktów oraz testy sprawiają, że produkty Shark zachowują długą żywotność i są niezawodne. Najbardziej popularne akcesoria Shark Professional Accessories to pługi, świata LED, najazdy aluminiowe, ładowarki do akumulatorów i w końcu bardzo wytrzymałe i lekkie płyty podwozia.

Shark Professional Accessories
Uniwersalne pługi ATV/UTV

Uniwersalne pługi ATV/UTV

Mocny i wytrzymały pług Shark Proffesional Accessories ATV/UTV, wykonany z polietylenu pozwala na pracę z ciężkimi ładunkami bez zbędnego wysiłku. Innowacyjna konstrukcja pługów Sharkto konkurencja dla pługów stalowych. Polietylenowy lemiesz jest lżejszy, bardziej cichy oraz bezpieczny dla powierzchni drogowych - co ważne, nigdy nie zardzewieje! Nie powoduje tak dużego obciążenia dla pojazdu jak pługi stalowe ponieważ lekko się wygina w każdej temperaturze otoczenia, dzięki czemu nie obciąża ramy pojazdu. Dostępne szerokości pługów to 132 / 152 cm, występują w kilku kolorach.

Dostępne szerokości: 132 cm, 152 cm

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Aluminiowe płyty podwozia

Aluminiowe płyty podwozia

Aluminiowy zestaw płyt podwozia Shark Professional Accessories to najlepsze rozwiązanie, aby w pełni ochronić podwozie quada przed uszkodzeniami mechanicznymi. Płyty wykonane są z lekkiego i wytrzymałego aluminium o grubości 4 mm, dzięki czemu ochaniają pojazd przed kamieniami i wystającymi głazami. Płyty posiadają wygodne nacięcia, tak aby bez demontażu można było przeprowadzić serwis pojazdu.

Dostępne do modeli: ACCESS MAX 700/750/650, TGB Blade 550i/550i LT/1000i LT, CF MOTO X8, Can-Am 500/500L, Can-Am Maverick X-DS, Polaris RZR Turbo, Polaris Sportsman 850 XP.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Kufry i torby ATV

Kufry i torby ATV

Wodoodporne torby tekstylne oraz kufry Shark Professional Accessories zapewniają wygodne miejsce do przechowywania akcesoriów podczas jazdy i chronią je przed uszkodzeniem i wilgocią. Uszczelnione, zamykane i bardzo wytrzymałe polietylenowe kufry z oparciami i siedziskami dla pasażera pozwalają na wygodną jazdę w dwie osoby, przewożenie przedmiotów potrzebnych do pracy czy podczas wycieczek.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Automatyczna ładowarka akumulatorowa

Automatyczna ładowarka akumulatorowa

Podręczna, automatyczna 7 stopniowa ładowarka odpowiednia do ładowania akumulatorów w motocyklach / quadach / samochodach, pracuje do momentu maksymalnego naładowania akumulatora. Pobudza zupełnie rozładowane akumulatory i utrzymuje ich odpowiednie napięcie. Diody LED informują o aktualnym stopniu naładowania. Ładowarka jest odpowiednia do wszystkich pojazdów takich jak motocykle, quady, samochody, łodzie, PWC, itd. Jest odpowiednia do akumulatorów o mocy do 60Ah. Przeznaczona do podłącznia na bardzo długi okres czasu co pozwala na utrzymanie akumulatora w dobrej kondycji podczas okresu zimowego

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Światła i listywy LED

Światła i listywy LED

Wysokiej jakości uniwersalne lampy i listwy LED to rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo podczas jazdy i pracy. Zapewniają dużą widoczność podczas wypraw w nocy oraz w mało doświetlonych miejscach pracy. Mogą być używane w pojazdach ATV, UTV, pojazdach 4x4, SUV, ciężarówkach, łodziach, oraz pojazdach wielofunkcyjnych, itd., są odpowiednie do używania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Wysoką wydajność zapewniają  moduły CREE oraz EPISTAR, dodatkowo dostępne są modele ze światłem skupiającym i rozproszonym w jednym. Są jaśniejsze niż żarówki halogenowe, mają większą moc i są bardziej wytrzymałe.

Światła Shark LED oraz listwy LED są odpowiednie do:
ATV / UTV / Side by Side / Wyprawy offoad / SUV / Offroad / Łodzi / Maszyn roboczych, traktorów oraz innych maszyn użytkowych/ Ciężarówek, samochodów osobowych i innych pojazdów

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Mata grzewcza

Mata grzewcza

Uniwersalna mata grzewcza siedziska Shark Proffessional Accessoriess odpowiednia do ATV, skuterów, skuterów wodnych, skuterów śnieżnych, bardzo łatwa w montażu, zapewnia ciepłą i komfortową jazdę w każdą pogodę. Grzewcze włókna karbonowe posiadają 2-stopniową regulację, mata posiada lampkę statusu LED oraz moc 35W.


Więcej informacji na www.aspshop.pl

Profesjonalna zamiatarka

Profesjonalna zamiatarka

Szybka i wydajna zamiatarka obrotowa SHARK PROFI do czyszczenia chodników, ulic, parkingów, hal produkcyjnych lub czyszczenia powierzchni z lekkiego śniegu za pomocą obrotowej miotły. Zasilana niezależnym benzynowym silnikiem HONDA 6.5 KM. Posiada łatwą regulację obrotów szczotki oraz szybki montaż - może być zamontowana w większości znanych marek pojazdów ATV i UTV bez konieczności używania narzędzi. Adapter montażowy pozwala także na montaż pługa.  


Więcej informacji na www.aspshop.pl

Zestaw naprawczy opon

Zestaw naprawczy opon

Zestaw naprawczy do opon Shark Professional Tire Plug Kit pozwala na szybka punktową naprawę opony w miejscu przebicia. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i produkty pozwalające na doraźną pomoc w razie awarii. Jest odpowiedni do naprawy opon bezdętkowych w motocyklach, quadach, motorowerach, itd.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Universal snow plow Sahrk

Universal snow plow Sahrk

User manual (CZ)

Shark - Seat Warmet kit

Shark - Seat Warmet kit

User manual (CZ)

Skid plates Shark TGB1000

Skid plates Shark TGB1000

User manual (CZ)

Charger Shark CT-2000

Charger Shark CT-2000

User manual (CZ)

Szeroka sieć autoryzowanych punktów oferujących produkty Shark Accessories w Polsce.

Aby znaleźć dealera/sprzedawcę czy centrum serwisowe blisko swojego miejsca zamieszkania kliknij na mapę poniżej. Jeśli szukasz informacji na temat danego produktu, jego dostępności skontaktuj się z wybranym sprzedawcą telefonicznie lub przez email.

ac-usa.pl tgb-polska.pl access-motor.pl linhai.pl tjdcanada.pl aspshop.pl
This site uses cookies. By continuing to use this site you are giving consent to cookies beeing used.     OK   More information