Would you rather switch to English version?

Ricochet

Płyty ochronne podwozia do pojazdów ATV wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych

Wysokiej jakości aluminiowe płyty ochronne podwozia wyprodukowane przez wiodącego amerykańskiego producenta zabezpieczają podwozie pojazdu ATV przed skałami i uszkodzeniami. Od ponad 40 lat firma RICOCHET jest światowym liderem w ochronie pojazdów ATV, a płyty RICOCHET to najlepiej sprzedające się płyty do pojazdów użytkowych ATV i wahaczy.  Wytrzymałe i lekkie aluminiowe płyty podwozia RICOCHET są najmocniejszymi płytami dostępnymi na rynku zamienników i dodatkowych akcesoriów o najdłuższym okresie eksploatacji.

Strona firmy Ricochet: ricochet-off-road.myshopify.com

Ricochet
Aluminiowe płyty ochronne podwozia do pojazdów użytkowych ATV

Aluminiowe płyty ochronne podwozia do pojazdów użytkowych ATV

Płyty podwozia wykonane z bardzo odpornego na uderzenia stopu aluminium zapewniają niezawodną ochronę wszystkich ważnych części pojazdu ATV przed uszkodzeniem przez skały lub kamienie. Najwyższa jakość i maksymalna wytrzymałość dzięki wykorzystaniu stopu duraluminium 5052 H-32 o grubości 5 mm. Łatwy montaż dzięki precyzyjnej produkcji bez potrzebny wiercenia lub wprowadzania modyfikacji. Kompletny zestaw zawiera płyty całego podwozia, lewe i prawe osłony podłogi, przednie i tylne osłony wahaczy i przegubu oraz niezbędny sprzęt montażowy. Płyty RICOCHET są kompatybilne z większością wyciągarek i innymi akcesoriami do pojazdów ATV. Wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

W 1977 roku kierowca wyścigów motocrossowych Don Gibbs otworzył sportowy sklep Utah Sport Cycle w Salt Lake City. Sklep specjalizujący się w motocyklach KTM, Maico i Husqvarna szybko stał się miejscem dla poważnych i doświadczonych kierowców, którzy chcieli odpowiednio przygotować swoje motocykle. W czasach, gdy wydajność motocykli terenowych i zawieszenie umożliwiały kierowcom pokonywanie terenów wcześniej niedostępnych, szybko zaistniała potrzeba wytrzymałych i lekkich płyt zabezpieczających ramy i obudowy silnika. Z ograniczoną ofertą na rynku w tamtych latach Don Gibbs rozpoczął produkcję własnych płyt i w ten oto sposób narodziły się płyty podwozia Ricochet. Firma Ricochet praktycznie zdefiniowała sztukę konstrukcji płyt podwozia do jazdy terenowej.

Szeroka sieć autoryzowanych punktów oferujących produkty Ricochet w Polsce.

Aby znaleźć dealera/sprzedawcę czy centrum serwisowe blisko swojego miejsca zamieszkania kliknij na mapę poniżej. Jeśli szukasz informacji na temat danego produktu, jego dostępności skontaktuj się z wybranym sprzedawcą telefonicznie lub przez email.

ac-usa.pl tgb-polska.pl access-motor.pl linhai.pl tjdcanada.pl aspshop.pl