Would you rather switch to English version?

ODI grips

Amerykańska firma ODI jest światowym liderem w tworzeniu i produkcji manetek do motocykli i pojazdów ATV.  ODI rozwija i nieustannie ulepsza autorskie mieszanki gumy, które spełniają wszelkie wymagania dotyczące warunków pogodowych i wyboru kierowców. Opatentowany system Lock-On eliminuje potrzebę użycia przewodów i kleju oraz całkowicie zapobiega ześlizgnięciu i przekręceniu. Szeroka gama manetek do pojazdów ATV/wyścigów motocross obejmuje manetki jednowarstwowe i dwuwarstwowe, wąskie manetki oraz manetki z podniesionym profilem, manetki wykonane z bardzo miękkiej/miękkiej/standardowej i twardej mieszanki gumy, manetki ze wzorem kierunkowym i wiele innych.

Strona producenta:  www.odigrips.com

ODI grips
Manetki do pojazdów ATV

Manetki do pojazdów ATV

Manetki do pojazdów ATV zapewniają dobry chwyt kierownicy pojazdu ATV/quada i kontrolę kierunku jazdy. Jeśli jesteś kierowcą od dłuższego czasu i testowałeś już kilka zestawów, wiesz, że nie wszystkie manetki są sobie równe. Oferujemy manetki ODI do każdej preferencji i stylu jazdy – manetki, które są miękkie i zapewniają komfortową jazdę, mocniejsze manetki, które są wytrzymałe, manetki w różnych wzorach, jak również te z opatentowanym systemem Lock-On, który eliminuje potrzebę użycia przewodów i kleju – oferujemy naszym Klientom wiele opcji.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

MX grips

MX grips

Manetki ODI MX opracowano i przetestowano z myślą o wykorzystaniu ich w zawodach na najwyższym poziomie. Manetki ODI MX wyprodukowano z mieszanek gumy, które były dopracowywane przez firmę ODI przez ponad 25 lat. Manetki ODI MX zapewniają dodatkową przyczepność, aby dać Ci najlepszą wydajność podczas wyścigów motocross lub jazdy na szlakach.  Oferujemy manetki ODI do każdej preferencji i stylu jazdy, manetki, które są miękkie i zapewniają komfortową jazdę, mocniejsze manetki, które wytrzymałe, manetki w różnych wzorach, jak również te z opatentowanym systemem Lock-On, który eliminuje potrzebę użycia przewodów i kleju – oferujemy naszym Klientom wiele opcji.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Accessories

Accessories

Szeroka gama akcesoriów ODI obejmuje wymienne łożyska Lock-on, zaślepki Snap Cap, które zapewniają lepszą ochronę manetek Lock-On, aluminiowe zaślepki ODI, zaślepki do ochrony przed powstawaniem pęcherzy i wiele więcej..

Więcej informacji na www.aspshop.pl

 

Szeroka sieć autoryzowanych punktów oferujących produkty ODI w Polsce.

Aby znaleźć dealera/sprzedawcę czy centrum serwisowe blisko swojego miejsca zamieszkania kliknij na mapę poniżej. Jeśli szukasz informacji na temat danego produktu, jego dostępności skontaktuj się z wybranym sprzedawcą telefonicznie lub przez email.

ac-usa.pl tgb-polska.pl access-motor.pl linhai.pl tjdcanada.pl aspshop.pl