Would you rather switch to English version?

Kimpex

Sprzęt i akcesoria do pojazdów ATV/UTV, kufry, błotniki i osłony oraz inne dodatki.

Kimpex jest wiodącym producentem i dystrybutorem na rynku zamienników i dodatkowych akcesoriów do pojazdów ATV/UTV.

Nasza szeroka gama akcesoriów firmy Kimpex obejmuje kufry do pojazdów ATV, pałąki wzmacniające dach, oparcia pasażera, osłony błotników, przednie i tylne błotniki, akcesoria grzewcze i wiele innych. Akcesoria do pojazdów ATV firmy Kimpex cechuje wysoka jakość, precyzyjne wykonanie i niemalejąca z biegiem czasu wartość.

Kimpex
Kufry do pojazdów ATV

Kufry do pojazdów ATV

Miejsca do przechowywania w pojeździe ATV nigdy nie jest za dużo. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości kufrów do pojazdów ATV firmy Kimpex i kufrów z siedzeniem pasażera. Zamykane kufry Kimpex do pojazdów ATV wytrzymają wszystkie uderzenia podczas jazdy terenowej, utrzymają koło zębate w czystości i mogą być używane jako siedzenie pasażera z wygodnym oparciem.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Bumpery i Osłony

Bumpery i Osłony

Bumpery i osłony firmy Kimpex ochronią pojazd ATV, reflektory i tylne światła przed przeszkodami na szlaku lub podczas jazdy w lesie. Oferujemy wzmocnione przednie i tylne błotniki do ochrony pojazdu ATV podczas jazdy terenowej lub wyścigów. Innowacyjne osłony tylnego błotnika firmy Kimpex są wyjątkowym i praktycznym rozwiązaniem podczas podróży we dwójkę, które ochroni tylne błotniki, zapewniając tym samym podparcie stóp pasażera.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Poszerzenia nadkoli

Poszerzenia nadkoli

Wysokiej jakości poszerzone nadkola i przedłużenia błotników zapewniają dodatkową ochronę przed wodą i błotem. Poszerzone nadkola wykonane z wytrzymałego polietylenu o wysokiej gęstości pomagają w ochronie pojazdu ATV przed odpryskami, wyglądają elegancko i oprócz ochrony kierowcy i pasażera chronią również pojazd ATV przed uszkodzeniem.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Szeroka sieć autoryzowanych punktów oferujących produkty KIMPEX w Polsce.

Aby znaleźć dealera/sprzedawcę czy centrum serwisowe blisko swojego miejsca zamieszkania kliknij na mapę poniżej. Jeśli szukasz informacji na temat danego produktu, jego dostępności skontaktuj się z wybranym sprzedawcą telefonicznie lub przez email.

ac-usa.pl tgb-polska.pl access-motor.pl linhai.pl tjdcanada.pl aspshop.pl