Would you rather switch to English version?

ITP tires

Profesjonalne opony i felgi do pojazdów ATV i UTV cenionej przez zawodników off-road amerykańskiej marki ITP. To najbardziej znany na świecie producent felg i opon.
 

ITP tires
Opony do pojazdów użytkowych ATV/ SIDE X SIDE

Opony do pojazdów użytkowych ATV/ SIDE X SIDE

Żadna część pojazdu ATV nie polepszy przyczepności i kierowania tak jak komplet nowych opon. Wymiana opon może zmienić duży pojazd użytkowy pokonujący szlaki w pojazd do pokonywania głębokiego błota lub skał. Wysokowydajne opony ITP to najlepsze połączenie kierowania i przyczepności o różnych konstrukcjach bieżnika, budowie i rozmiarach dopasowanych do Twoich potrzeb i modelu pojazdu. Nasi dealerzy pomogą Ci w wyborze odpowiednich opon, niezależnie od przeznaczenia Twojego pojazdu ATV, Side-by-Side  lub rodzaju terenu.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Sportowe opony do pojazdów ATV

Sportowe opony do pojazdów ATV

Jeśli sportowe pojazdy ATV to Twój faworyt, nowe opony są pierwszą rzeczą, którą należy wyregulować, aby najszybciej pokonywać okrążenia na szlakach wyścigów cross-country, szlakach motocrossowych, wydmach piaskowych i innych rodzajach terenu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz opony do jazdy w błocie, na szlaku, opony radialnej lub wyścigowej czy opony do pojazdu ATV, nasza firma oferuje szeroki wybór sportowych opon ITP przeznaczonych do wszystkich typów terenu z różnymi konstrukcjami bieżnika w różnych rozmiarach, które spełnią Twoje oczekiwania i będą pasować do Twojego modelu. Nasi dealerzy pomogą w wyborze odpowiednich opon do Twojego pojazdu, niezależnie od jego przeznaczenia i rodzaju terenu.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Opony do użytkowych pojazdów ATV/SIDE X SIDE

Opony do użytkowych pojazdów ATV/SIDE X SIDE

Opony ITP są znane z wysokiej jakości, wytrzymałej konstrukcji i atrakcyjnego wyglądu. Są bardziej wytrzymałe i atrakcyjniejsze od oryginalnych opon ATV. Charakteryzują się również większym odsadzeniem koła, co zwiększa stabilność pojazdu ATV bez wpływu na kierowanie. Niezależnie od tego, czy pokonujesz swoim pojazdem ATV szlaki leśne, wykorzystujesz pojazd UTV w terenie czy przemierzasz śliskie skały pojazdem Side-x-Side – opony ITP są numerem jeden na świecie wśród opon do pojazdów ATV/UTV z rynku wtórnego.

System pierścieni beadlock ITP

System pierścieni beadlock ITP zaciska stopkę opony pomiędzy felgą a zewnętrznym pierścieniem lub pomiędzy felgą i zewnętrznymi oraz wewnętrznymi pierścieniami, co zatrzymuje oponę na feldze podczas driftów lub uderzeń bocznych i tym samym zapobiega jej ześlizgnięciu, oddzieleniu stopki opony oraz uszkodzeniu opony i utracie ciśnienia.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Opony do sportowych pojazdów ATV

Opony do sportowych pojazdów ATV

Używane przez profesjonalnych kierowców na całym świecie opony wyścigowe ITP są perfekcyjnym połączeniem wysokiej wydajności, lekkiej wagi i wytrzymałej konstrukcji. Są też uznawane za bardziej atrakcyjne i wytrzymałe w porównaniu z innymi oryginalnymi oponami. Opony ITP charakteryzują się też większym odsadzeniem koła, co zwiększa stabilność pojazdu ATV bez uszczerbku na precyzji kierowania.

System pierścieni beadlock

System pierścieni beadlock ITP  zaciska stopkę opony pomiędzy felgą a zewnętrznym pierścieniem lub pomiędzy felgą i zewnętrznymi oraz wewnętrznymi pierścieniami, co zatrzymuje oponę na feldze podczas driftów lub uderzeń bocznych i tym samym zapobiega jej ześlizgnięciu, oddzieleniu stopki opony oraz uszkodzeniu opony i utracie ciśnienia.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Dostępna na rynku od ponad 30 lat szeroka gama produktów firmy ITP obejmuje nagrodzone konstrukcje opon i felg do wszystkich pojazdów ATV i Side-by-Side, wyścigowe opony, opony dla początkujących kierowców, opony do sportowych i użytkowych pojazdów ATV, UTV oraz do sportowych i profesjonalnych pojazdów Side-by-Side.

Firma ITP połączyła wysokie standardy niezawodności, wytrzymałości i dużego przebiegu, aby opracować najmocniejsze i najbardziej wytrzymałe opony dostępne na rynku. Opony ITP są produkowane w Stanach Zjednoczonych z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Firma ITP produkuje wyłącznie opony do pojazdów ATV i UTV i jest mocno zaangażowana w wyścigi pojazdów ATV,  a duża ilość testów produktów jest przeprowadzana przez  kierowców wyścigowych.  Firma ITP produkuje opony do każdej sytuacji – od toru wyścigów motocrossowych do jazdy w głębokim błocie.

Jako oficjalni dystrybutorzy opon i felg firmy ITP oferujemy szeroki wybór rozmiarów w różnych stylach: opony do każdej nawierzchni i przeznaczenia, opony 2-8 warstwowe, opony do wyścigów i ciężkiej pracy, do jazdy w błocie, do ubitego terenu i śniegu.

ITP – najlepszy wybór do pojazdów wyścigowych, użytkowych i jazdy hobbystycznej

O firmie ITP

Amerykańska firma ITP jest światowym liderem w produkcji opon i felg do pojazdów ATV/UTV na rynku części zapasowych. Zespół badawczy firmy ITP spędził niezliczone godziny na testowaniu, zarówno w laboratorium jak i w warunkach rzeczywistych, porównaniach testowych kierowców, ocenie i wyborze najlepszych mieszanek gumy, profili i wysokości bieżnika – to wszystko po to, aby dostarczyć Klientom najlepsze opony z najlepszą przyczepnością, przewidywalnością jazdy, doskonałą odpornością na przebicie i właściwościami samoczyszczącymi oraz bezkonkurencyjną wytrzymałością.  Miarą sukcesu opon firmy ITP jest niezliczona liczba zwycięstw na torach wyścigowych na całym świecie, ale przede wszystkim jest nią ich popularność wśród kierowców pojazdów ATV/UTV.

Technologia opony radialnej

Firma ITP wprowadziła nowe standardy do swoich opon, ponieważ technologia opony radialnej zapewnia niezwykle płynną jazdę dzięki elastycznym ścianom bocznym, które lepiej amortyzują wstrząsy podczas jazdy na szlakach. Firma ITP jest znana jako pionier konstrukcji radialnej stosowanej w oponach do pojazdów ATV. Stosuje się ją, ponieważ zapewnia znacznie lepszą przyczepność w rozmaitych warunkach terenowych dzięki dużej powierzchni styku, ponieważ ślad opony zwiększa się pod wpływem obciążenia. Konstrukcja radialna jest obecnie standardem w oponach do pojazdów

Rozmiary felg ITP

Rozmiary felg ITP

Instrukcja (PL)

Szeroka sieć autoryzowanych punktów oferujących produkty ITP w Polsce.

Aby znaleźć dealera/sprzedawcę czy centrum serwisowe blisko swojego miejsca zamieszkania kliknij na mapę poniżej. Jeśli szukasz informacji na temat danego produktu, jego dostępności skontaktuj się z wybranym sprzedawcą telefonicznie lub przez email.

 

 

 

ac-usa.pl tgb-polska.pl access-motor.pl linhai.pl tjdcanada.pl aspshop.pl