Would you rather switch to English version?

Finntrail

Finntrail od ponad dekady jest producentem wyspecjalizowanej odzieży off-road przeznaczonej do brodzenia w wodzie. Wszystkie produkty są poddawane testom przez kanadyjskich oraz europejskich kierowców w realnych warunkach, błocie, wodzie i śniegu oraz piachu. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nieprzemakalne spodnie, zestawy odzieży czy kurtki są najlepszą możliwą opcją jeśli chodzi o odzież specjalistyczną.

Finntrail - najlepsza odzież do brodzenia i jazdy ATV & UTV na rynku!

KATALOG FINNTRAIL (ENG)

Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami

Finntrail
Wodery

Wodery

Nieprzemakalne wodery Finntrail pomagają w przemierzaniu głębokiej wody (do poziomu klatki piersiowej). Oddychający materiał hi-tech wykorzystujący technologię HARD-TEX oraz powłokę Teflon™ pozwalają pozostać suchym oraz zapewniają 100% mobilności podczas ulewnych deszczy. Najczęściej występujące rodzaje woderów to oddychające oraz neoprenowe. Innymi popularnymi typami są wodery typu Bootfoot (z wbudowanymi gumowymi butami) oraz Stockingfoot (z wbudowanymi, wodoodpornymi, neoprenowymi skarpetami, używanymi razem ze specjalnymi butami noszonymi na skarpetach).

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Kurtki

Kurtki

Kurtki Finntrail zapewniaja doskonałą ochronę przed woda oraz błotem. Wykonane są z wodoodpornego materiału pokrytego powłoką Teflon™, a membrana HARD-TEX zapewnia cyrkulację powietrza i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Posiadają wodoszczelne zamki oraz kieszenie. Kurtki są wyposażone w magnetyczne zapięcia głównego zamka pozwalające na łatwe i szybkie przyleganie materiału, który go zabezpiecza, zamek jest odporny za zabrudzenia błotem.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Zestawy odzieży

Zestawy odzieży

Zestawy odzieży Finntrail zapewniają ochronę przed deszczem, są nieprzemakalne. Zarówno kurtki oraz wysokie spodnie wykonane sa z wodoodpornego materiału pokrytego powłoką Teflon™. Membrana HARD-TEX zapewnia cyrkulację powietrza i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Ubrania posiadają regulowane mankiety chroniące nadgarstki oraz kostki oraz kaptury, które można zwinąć i schować do kieszeni na karku. Wszystkie zamki są wodoodporne.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Buty

Buty

Wodoodporne, niezawodne buty z mocnym wsparciem kostki. Są wykonane z odpornego na uszkodzenia, nieprzemakalnego materiału o splocie oksfordzkim oraz skóry syntetycznej. Dzięki grubej podeszwie i wyżłobionym bieżniku buty charakteryzuja się dużą przyczepnością i są odpowiednie do jazy na pojazdach ATV i UTV.


Więcej informacji na www.aspshop.pl

Odzież termiczna

Odzież termiczna

Bielizna termiczna Finntrail została wykonana do użytku w ekstremalnych warunkach w niskiej temperaturze oraz / i do użytku całorocznego. Jest przeznaczona do użytku profesjonalnego, jako pierwsza warstwa odzieży. Odprowadza wilgoć na zewnątrz, a dzięki dokładnemu przyleganiu do ciała i bezszwowej konstrukcji zapewnia maksymalny komfort oraz wygodę noszenia.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Akcesoria

Akcesoria

Skarpety termiczne
Skarpetki Finntrail są odpowiednie do użytku w bardzo niskiej temperaturze. Zostały wykonane z australijskiej wełny Merino, Coolmax lub neoprenu z wewnętrzną wyściółką z polaru. Dzięki odpowiednim materiałom nie powodują przegrzewnia się stóp. Zewnątrzna wzmocniona wartstwa zapobiega powstawaniu zgrubień i zapewnia maksymalną żywotność. Ergonomiczny krój oraz płaskie szwy na palcach zapobiegają otarciom.

Rękawiczki
Rękawiczki Finntrail są wykonane z mocnego neopreonu o właściwościach odpierających wilgoć. Wewnętrzna strona rękawic jest pokryta warstwą silikonu dla lepszego trzymania.

Wodoodporne plecaki
Plecaki Finntrail są odporne na działanie błota, posiadają zgrzewane szwy dzieki czemu są w pełni wodoodporne. Dostępne wariantach 20, 30, 40 oraz 80 litrów.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Odzież do brodzenia została pierwotnie stworzona do połowów oraz polowań, użytkownicy pojazdów ATV / UTV nie mając większego wyboru byli zmuszeni korzystać z odzieży przeznaczonej dla rybaków. jednak to co działało u wędkarzy nie sprawdzało się w ekstremalnych warunkach terenowych. Ubrania często pękały, przecierały się i bardzo szybko stawały się bezużyteczne. Z tego powodu ponad 10 lat temu Finntrail postanowił udoskonalić wodery rybackie i przeprojektować je w ubrania specjalistyczne przeznaczone do jazdy na quadach. Dzisiaj wszystkie produkty Finntrail są wykonane z najlepszych materiałów high-tech, dzięki czemu są mocne, wytrzymałe, nie przecierają się, a przede wszystkim są funkcjonalne i zapewniają wysoki komfort podczas noszenia. Wszystkie ubrania Finntrail przeznaczone są dla zapaleńców jazdy a quadach, a ich żywotność wystarczy z pewnością na kilka sezonów.


Lista autoryzowanych punktów sprzedaży odzieży oraz akcesoriów FINNTRAIL jest w trakcie przygotowania.

Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami

ac-usa.pl tgb-polska.pl access-motor.pl linhai.pl tjdcanada.pl aspshop.pl