Would you rather switch to English version?

Arctic Cat ATVs w polskiej Straży Pożarnej

ASP Group wygrało przetarg z pojazdami Arctic Cat do dla polskiej Straży Pożarnej

Polski oddział ASP Group wygrał przetarg na dostarczenie quadów do jednostek straży pożarnej w całej Polsce. 32 sztuki pojazdów Arctic Cat 1000 XT PS 4x4 ATV z gąsienicami TJD pomoże poruszać się 16 oddziałom straży pożarnej na terenie całego kraju. Quady będą pomagać funkcjonariuszom w codziennych obowiązkach oraz podczas walki z pożarami, powodziami czy klęskami żywiołowymi.

Pojazdy Arctic Cat nie wymagały większych przeróbek, wersje standardowe z elektrycznie przałączanym napędem 4WD, blokadą przedniego mostu, elektrycznym wspomaganiem kierownicy oraz bagażnikami SpeedRack z przodu i z tyłu, wyciągarkami elektrycznymi oraz zaczepami holowniczymi spełniały oczekiwania strażaków. Quady Arctic Cat 1000 XT PS 4x4  zostały doposażone w specjalne lampy błyskowe, zwiększające widoczność pojazdów.

Marka Arctic Cat ponownie udowodniła, że jest ważnym dostawcą pojazdów do służb państwowych czy publicznych w wielu krajach. W ostatnim czasie again ASP Group s.r.o. razem z pojazdami Arctic Cat wygrało przetarg na dostawę quadów do cczskich oddziałów straży pożarnej oraz służb Parku Narodowego Šumava.

ac-usa.pl tgb-polska.pl access-motor.pl linhai.pl tjdcanada.pl aspshop.pl